Як встановити драйвер на мережеву карту.

Після переустановки Windows нерідко доводиться самостійно оновлювати драйвери для важливих пристроїв. Зазвичай при цьому не виникає складнощів. Але в разі відсутності драйвера для мережевої карти вам навряд чи вдасться підключитися до інтернету для пошуку потрібних програм.
Інструкція
1
В першу чергу спробуйте встановити драйвери з стандартної комплектації операційної системи. Натисніть клавішу Win для відкриття меню «Пуск». Правою кнопкою миші виділіть поле «Мій комп'ютер» і перейдіть до пункту «Властивості».
2
Тепер відкрийте меню «Диспетчер пристроїв» і знайдіть мережевий адаптер серед іншого устаткування. Правою кнопкою миші виділіть назва адаптера і виберіть опцію "Оновити драйвери».
3
Т.к. ваш комп'ютер не підключений до інтернету, виберіть ручний метод установки. Вкажіть каталог з драйверами, розташований на диску, з якого ви встановлювали Windows. Якщо система виявить підходящі файли, вони будуть інтегровані автоматично.
4
На жаль, даний метод не завжди призводить до бажаного результату. Якщо у вашому комп'ютері використовується інтегрований мережевий адаптер, спробуйте оновити драйвери з диска для материнської плати.
5
Вставте вказаний DVD-диск у привід комп'ютера і дочекайтеся автоматичного запуску програми. Тепер виберіть комплект драйверів для мережевої карти. Якщо такий пункт відсутній, поновіть файли для чіпсета і всіх вторинних пристроїв.
6
Якщо ж ви використовуєте дискретну мережеву плату рідкісної моделі, заздалегідь подбайте про пошук драйверів до цього пристрою. Якщо ви вже переустановили операційну систему, скористайтеся будь-яким іншим комп'ютером для виходу в інтернет.
7
Випишіть назва мережевої карти і відкрийте сайт компанії, що випускає ці пристрої. Скачайте потрібні драйвери і обновіть їх тим способом, який вказаний в першому кроці даної статті. Створіть резервну базу даних драйверів, використовуючи програму Driver Pack Solution. Це дозволить надалі швидко встановити абсолютно всі драйвери для вашого комп'ютера.
Якщо ваш комп'ютер при запуску сильно "гальмує", а після запуску в лівому нижньому кутку з'являється іконка двох комп'ютерів зі знаком оклику, це означає, що у вас не налаштоване мережеве підключення або не встановлений драйвер мережевої карти. Драйвер мережевої карти необхідно встановити, навіть якщо ви не збираєтеся нею користуватися. Інакше комп'ютер буде регулярно зависати і будуть серйозні збої в роботі програм.
Інструкція
1
Знайдіть іконку "мій комп'ютер", правою кнопкою миші на іконку, в випадаючому меню виберіть «диспетчер пристроїв». З'явиться вікно, в якому ви побачите напис «мережеві плати».
2
Клацніть правою кнопкою миші на напис «мережеві плати». Виберіть пункт оновити драйвер. З'явиться вікно майстра оновлення устаткування. Тут пропонується автоматично встановити драйвер. Залиште всі поки як є і нічого не натискайте. Далі, увагу, вставте в дисковод диск з драйверами, який у вас обов'язково повинен бути (він зазвичай йде в комплекті при купівлі комп'ютера). Ось тепер тисніть «далі». Йде пошук драйверів. Після того, як програма знайшла драйвер, буде запропоновано вибрати потрібний драйвер. Виберіть, натисніть "далі". Відбудеться установка драйвера. Після завершення закрийте майстер установкі.Перезагрузіте комп'ютер і після цього налаштуйте мережеве підключення.
3
Дугою варіант. Якщо диска з драйверами немає, необхідно з іншого комп'ютера вийти в інтернет і знайти необхідний драйвер. Скачав інсталяційний файл драйвера мережевої карти скопіюйте на свій комп'ютер. Запам'ятайте місце, куди ви скопіювали драйвер. Зробіть кроки, описані в першому способі. Тільки тепер в майстрові оновлення обладнання виберіть пункт «установка з вказаного місця». Натисніть "далі".
4
Поставте галочку в пункті «включити наступне місце пошуку». І через кнопку «огляд» виберіть місце, куди зберегли скопійований драйвер мережевої карти. Тисніть далі. Відбудеться установка драйвера.
Корисна порада
За таким же принципом встановлюються драйвера не тільки на мережеву карту, але і на інші пристрої.