Якщо ваша дитина індиго. Як дізнатися що дитина індиго.

Їх називають людьми нового покоління, дітьми світла і диханням планети. Діти-індиго, здавалося б, звичайні малята, але з неймовірно розвиненим почуттям інтуїції і інтелектом.
Термін «діти-індиго» з'явився в 90-их роках ХХ століття завдяки жінці-парапсихологів, що вивчає поведінку малюків і колір їх аури. За її словами, «нові» діти мають ауру кольору індиго. Все більше вихователів дитячих установ скаржилося на неможливість управляти деякими дітьми: вони не слухалися, робили те, що хотіли. У більшості своїй ці діти не тільки відрізнялися проблемною поведінкою, але і високим рівнем інтелекту. Вони починали ходити і говорити раніше своїх однолітків, спілкувалися з дорослими на дорослі теми і придумували власних мова, якою прекрасно висловлювалися між собою. Вчених привернув феномен індиго, і в останні десятиліття його пильно вивчають. Як стверджують ісселователі, в даний час кожна третя дитина молодше 10 років - представник покоління індиго. Незважаючи на те, що було опубліковано велику кількість літератури на тему, чітких критеріїв для виявлення індиго немає. Однак є деякі загальні риси, характерні для таких детей.Напрімер, вони схильні замикатися в собі, асоціальні і не йдуть на контакт першими, вони не підпорядковуються іншим, не приймають ніяких авторитетів і відрізняються високою повагою до себе. Індиго володіють високим інтелектом і творчим потенціалом, цікавляться часто протилежними речами, наприклад, поезією і фізикою. Вони імпульсивні, схильні до депресій, не сприймають традиційні форми виховання, швидко освоюють нові технології. Крім цього, володіють підвищеним почуттям відповідальності і справедливості, розвиненою інтуїцією і почуттям небезпеки. Якщо ваша дитина індиго, це не означає, що у нього дефіцит уваги, як можуть стверджувати лікарі, і його потрібно лікувати. Це абсолютно особливі, унікальні діти, якими потрібно пишатися. З ними може бути складно налагодити контакт, але при розумінні його особливостей, прагнень і ставленні до дитини як до рівного, можливо виявити індивідуальну форму для його навчання та розвитку талантів.
Виховувати дитину-індиго не просто. Якщо вам іноді здається, що ваш малюк старше вас, якщо він може бути зовсім нестерпний і при цьому ви розумієте, що в його поведінці є логіка, якщо він не справляється з простими шкільними завданнями, але з легкістю пише вірші - можливо, він просто один з дітей індиго.
Інструкція
1
Індиго - діти, які мають незвичайним сприйняттям світу і особливим поведінкою. Є кілька особливих якостей, характерних для індиго, за якими можна визначити, чи належить ваш дитина до цього «колу» або нет.1. Індиго від народження мають почуття власної значімості.Ето не означає, що діти індиго зарозумілі або нахабні. Справа в тому, що коли вони стикаються з новими для себе ситуаціями, то інтуїтивно починають діяти правильно. При цьому вони абсолютно впевнені в собі, як якщо б робили так вже багато разів.
2
2. Індиго розуміють, хто оні.Ето дивовижне якість, якою звичайні діти володіють досить рідко. У той час як більшість малюків запитують у батьків: «Хто я?», Діти індиго самі прекрасно можуть відповісти на це питання. Вони прекрасно усвідомлюють, що не схожі на інших.
3
3. Індиго не визнають абсолютних авторітетов.Деті індиго потребують свободи вибору. Вони не зможуть спілкуватися з тими дорослими, які нав'язують свою думку, навіть якщо ці дорослі - батьки. До таких діткам варто ставитися шанобливо, пояснювати їм свою позицію і пропонувати самим визначати свої дії.
4
4. Індиго іноді не можуть зробити простих вещей.Еслі діти індиго не розуміють значимість якоїсь дії, то чи не будуть його робити. Не з упертості - просто у них є важливіші завдання. Зазвичай це стосується самих елементарних речей, на зразок миття рук або очікування в черзі.
5
5. Індиго насилу виживають в системі, заснованої на правилах і дісціпліне.Одно з визначальних якостей дітей індиго - креативність. Вона проявляється не тільки у творчості, але й просто в поведінці, в манері виконувати певні дії. Не маючи можливості проявляти це якість, діти-індиго губляться. Це найчастіше відбувається в школі, де дотримання величезної кількості правил - основа всего.Деті індиго часто пропонують більш прості рішення для речей, які ми звикли робити по-іншому. Через це у них не складаються стосунки з вчителями або батьками, якщо останні надто суворі.
6
6. Індиго насилу соціалізіруются.Детям індиго складно спілкуватися з іншими дітьми. Якщо в окрузі немає іншого «особливого» дитини, то індиго віддадуть перевагу знаходитися в стороні від натовпу однолітків. Дитячий садок і школа не спрощують, а найчастіше тільки ускладнюють соціалізацію, приліплюючи до дитини індиго ярлик «ізгоя».
7
7. Індиго не сприймають наказанія.Есть два дієвих способу змусити дитину-індиго припинити робити щось. Перший - просто переключити його увагу на щось, що здасться йому більш цікавим. Другий - поговорити з ним, в першу чергу - уважно вислухати дитину і вже потім говорити самому. Нехай він сам зрозуміє (а він на це здатний), чому те, що він робить - неправильно.
8
8. Індиго прекрасно знають, чого хотят.Деті індиго розуміють, чого хочуть, і не соромляться повідомити про це батькам. Намагайтеся обмірковувати заяви дитини та по можливості сприймати їх так само, як якщо б говорили з дорослим. Адже рівному співрозмовнику ви не будете весь час говорити «ні» просто тому, що вам цього не хочеться.