На якому пальці носити кільце. на Яких пальцях можна носити кільця незаміжньою дівчині.

Яка сучасна модниця може уявити своє існування без різних аксесуарів і прикрас, які так гармонійно доповнюють і роблять образ вишуканим і завершеним? Таких прикрас існує безліч, починаючи з дрібних заколочек, бантиків, ремінців, закінчуючи сережками та намистом. Але самим незамінними і такими дорогими серцю, є, звичайно ж, кільця.

Трохи історії

Ще в давнину кільце вважалося неповторним прикрасою, яку часто використовувалося не тільки для носіння на пальці, а могло виступати в якості талісманів. Нерідко кільця застосовувалися для здійснення різних ритуалів та обрядів. Один із сучасних ритуалів, який можна привести в приклад - процес одруження, коли брачующиеся обмінюються кільцями на знак вічної відданості і любові один до одного. Роздобути колечко, також, можна в знак вдячності, симпатії та восхіщенія.Кольцо являє собою замкнуте коло, яке символізує нескінченність, єдність і безмежну власть.Что стосується хіромантів та астрологів, то вони приділили особливу увагу носінню кілець, і на підставі спеціальних досліджень змогли дати досить точну характеристику господарю прикраси. Виявляється, від того, на якому пальці ми звикли носити кільце, залежить наш характер, а часом, навіть визначається доля.

Колечко, колечко, де твоє містечко?

Астрологи і хіроманти настійно радять носити кільце на великому пальці тим людям, які, за своєю природою, є емоційними, так як воно посприяє приглушення буйного темпераменту, при цьому істотно знижує агресивний настрой і схиляє до умиротворення. Якщо побачите, що людина носить кільце на великому пальці, будьте впевнені, що він володіє впертим характером і відрізняється гордим характером. Метою його життя є самоствердження і самовираження. Якщо ви, все ж вирішили, що вашому колечку саме місце на великому пальці, то краще, якщо воно буде медним.На середньому пальці рекомендується носити кільця, передані у спадок, а також тим людям, яким постійно не щастить у всіх починаннях. Кільце допоможе своєму господареві долати виникаючі труднощі і перешкоди, збільшити приплив життєвих сил і енергії. Також, нерідко носять кільця на середньому пальці люди, розташовані до самоспоглядання і глибокодумності. Для цього пальчика переважніше вибирати залізні кольца.Украшать вказівний палець воліють люди сором'язливі і невпевнені в собі. Присутність кільця на цьому пальці додасть упевненість, допоможе переосмислити колишні погляди на життя, роблячи при цьому людину більш успішним і щасливим у всьому. Для цього пальця найбільше підходять кільця золоті, або виготовлені з олова.Носіть кільця на мізинці показано особам з дещо легковажним характером, розташованим до легкого флірту, необдуманих вчинків і авантюр, так як воно допоможе уникнути необачних вчинків і дій. Крім цього, кільце допоможе навчитися дару красномовства, додасть спритності і направить мислення в правильне русло.Кольцо на безіменному пальці свідчить про безмежну любов до розкоші, багатства, всього гарного і незвичайного. Апетит власника безпосередньо залежить від ширини і ваги кільця, яке він носить. Чим воно важче і ширше, тим, відповідно більше запити і бажання. Незаміжні дівчата часто надягають колечка на безіменний палець лівої руки, щоб показати всім оточуючим, що вона все ще вільна. А ось люди, вже котрі пов'язали себе шлюбними узами носять кільця на однойменному пальці тільки правої руки, яке символізують грунтовність шлюбу і єдності в сімейному житті. Самий відповідний дорогоцінний метал для цього пальця - золото.На якому пальці носити кільце вирішує кожен для себе сам. Головне, щоб воно підходило за розміром, було красивим і витонченим, і тоді воно принесе вам щастя!