Як їсти манго. Фрукт.

Манго, вважається королем фруктів. Він володіє насиченим і незвичайно багатим смаком. Фрукт містить безліч корисних речовин і вітамінів, які засвоюються організмом людини. Всі ми пам'ятаємо і про дивовижні соках в жерстяних банках, які хвилювали нас в дитинстві своїми яскравими етикетками. Тоді це були дефіцитні товари, сьогодні, ми маємо можливість купити манго в кожному великому супермаркеті.

Спіле манго має червону шкірку з помаранчевим боком, як підпалина. На жаль, до нас манго везуть здалеку, і тому збирають їх недозрілими. З причини цього факту, дуже часто магазини пропонують зелені плоди, а люди не знаючи яким повинен бути фрукт, купують недоспелий плоди. Тому будьте акуратні при виборі. Огляньте не тільки шкірку, а й спробуйте плід на дотик. У хорошого фрукта шкірка повинна бути щільною і пружною, а м'якоть під нею повинна бути м'якою.

Після того як ви купити фрукти, стає питання про те , як же порізати і їсти манго, адже фрукт більш ніж не звичайний для нас. На цей рахунок є кілька варіантів, які дозволять зручно і швидко порізати манго.

Перший варіант простий і зручний, щоб їсти фрукт прямо з кісточки:

1. Візьміть манго, умовно розділіть його на три частини поперек.

2. За допомогою гострого ножа зніміть шкіру з двох третин фрукта. Для цього візьміть гострий ніж і проріжте шкірочку двома колами навколо фрукта і поперечними смугами навхрест від попки фрукта. Нижню частину залиште в шкірці для зручності.

3 . Тепер починайте знімати шкірку, якщо фрукт стиглий, то вона легко відстане.

4. Далі можна їсти манго прямо з кісточки або зрізати його тонкими скибочками і так подавати до столу.

Другий варіант більш декоративний і доречний для святкового столу:

1. Візьміть манго і розріжте його вздовж на три частини. Пам'ятайте, що у манго плоска і довгаста кісточка, розрізати фрукт потрібно так, щоб кісточка залишилася всередині середньої частини.

2. Бічні частини можна нарізати дуже просто. Для цього покладіть половинку в долоню і гострим ножем зробіть поздовжні і поперечні розрізи. Шкірочку при цьому потрібно залишити цілою, але пі цьому дорізати м'якоть, якнайнижче.

3. Тепер візьміть за краї половинки і виверніть її, так щоб півколо вигнувся. Тоді м'якоть стане своєрідним «їжачком» і квадрати можна буде акуратно зрізати ножем.

4. Середину, очистіть від шкірки і зріжте з кісточки м'якоть пластинками.

Як бачите, все не так вже й складно, головне вибрати стиглий фрукт, а вже як його порізати ви розберетеся. Приємного вам апетиту.