Як зареєструвати користувача.

Популярність соціальних мереж зростає з кожним днем. Якщо ще пару років «Однокласники» чи «ВКонтакте» відвідували в основному просунуті підлітки, то сьогодні на сторіночки заходять і пенсіонери. Люди старшого покоління стикаються з деякими складнощами при реєстрації.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт будь-якої з соціальних мереж.
2
Знайдіть кнопку "Реєстрація". Тепер перед вами вікно реєстрації. Це проста анкета, яку потрібно заповнити. Ви пишете в відведених графах свої ім'я, прізвище, дату народження. Зауважте, що правильність зазначених даних ніхто перевіряти не буде, тому ім'я може бути як справжнім, так і вигаданим, а сором'язливі пані можуть трохи підкоригувати свій вік.
3
Вкажіть свою стать, країну проживання, місто, логін (унікальне ім'я для входу в систему, що складається з цифр, символів, латинських букв), введіть придуманий вами пароль (тут в анкеті буде примітка, які символи можна використовувати).
4
Далі система покаже вам картинку. На картинці зображені символи і букви, які потрібно повторити. Все, ви зареєстровані.
5
Тепер ви під своїм логіном і паролем можете зайти на сайт. Іноді система просить вас вказати адресу електронної пошти, на який надсилається лист активації. Дочекайтеся листи і перейдіть за посиланням. Тепер і ви в мережі.
Корисна порада
Зауважте, неважливо, де саме ви реєструєтесь в якості користувача, принцип єдиний для всієї мережі.