Чому не відкривається сторінка в інтернеті.

Недоступність певного сайту або навіть окремої сторінки в інтернеті може бути викликана різними причинами. Серед них - профілактичні роботи, недбалість вебмастера, а також несумісність сайту з браузером.
Інструкція
1
Буває так, що один і той же сайт доступний абонентам одного провайдера, але недоступний користувачам іншого. Пояснюється це тим, що ланцюжки проміжних вузлів, через які проходять пакети від сервера до машини користувача, виходять різними. Визначити, які саме вузли виявляються задіяні, в Linux можна за допомогою утиліти traceroute, а в Windows - за допомогою програми tracert. І якщо один з них недоступний, «достукатися» до сервера виявляється неможливо. Тоді доводиться користуватися службами Skweezer, Google GWT, Opera Turbo або аналогічними, але ні в якому разі не анонімізуючих проксі-серверами - в цьому випадку власник сайту може прийняти вас за зломщика!
2
Сторінка може не відкриватися через друкарські помилки в її URL. Тоді виводиться повідомлення про те, що файл не знайдений - так звана «помилка 404». У разі ж, якщо опечатка допущена в самому доменному імені, можливе попадання на шахрайський ресурс. Нерідко він виглядає як справжній, і тоді користувачі вводять в нього дані від свого облікового запису. Це загрожує викраденням таких даних зловмисниками.
3
Навіть при правильно набраному повному адресі сторінки вона не відобразиться, якщо власник сайту випадково видалив її. Також він може її перемістити, і тоді всі старі посилання на цей матеріал опиняться недійсні. Більш того, нерідко в поспіху вебмастер забуває виправити такі посилання навіть на інших сторінках власного ресурсу.
4
Коли хостинг-провайдер проводить профілактику, виявляються недоступними всі або деякі сайти, які обслуговував. Окремі ресурси також стають недоступними, коли їх оновлюють власники. А якщо посилання на невеликий ресурс розміщують на іншому, великому, по ній починає переходити значну кількість користувачів. Сервер перевантажується, і виникає так званий Slashdot-ефект. Свою назву він отримав на честь великого сайту Slashdot, розміщення посилань на якому часто призводить до цього ефекту.
5
Абоненти деяких провайдерів стикаються з ситуаціями, коли доступ веб-сторінкам на великих ресурсах блокується під приводом наявності на них екстремістських матеріалів, хоча насправді нічого подібного на цих сторінках немає. Не допускати користувачів до таких матеріалів провайдер зобов'язаний за законом, от тільки виконувати цей обов'язок він може халатно і замість окремих сторінок блокувати цілі домени другого рівня.