Як користуватися конструктором тем для Nokia.

Теми для мобільних телефонів Nokia на платформі S40 зберігаються у файлах формату NTH. Для їх створення можна використовувати онлайн-конструктори, що дозволяє не встановлювати ні на телефон, ні на комп'ютер будь-яких додаткових програм.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш мобільний телефон виконаний на платформі S40 і обладнаний кольоровим дисплеєм з роздільною здатністю 240x320, 208x208, або 128x160 пікселів.
2
Користуватися конструктором тим можна, використовуючи браузер як комп'ютера, так і телефону. Все залежить від того, на якому з цих пристроїв у вас є безлімітний доступ в інтернет. В обох випадках перейдіть на сторінку, посилання на яку наведено в кінці статті.
3
Введіть назву теми. Бажано використовувати в ньому тільки латинські букви, щоб уникнути проблем сумісності зі старими апаратами.
4
Вкажіть кольору різних елементів теми: заголовка, статусу, меню, і т.п. Для цього використовуйте спадаючі списки, розташовані під назвами відповідних елементів.
5
В останньому з спадаючих списків вкажіть дозвіл екрана, що збігається з наявним у вашого телефону.
6
Тепер виберіть один з двох наборів значків. Перший з них більше підходить для тих, що мають темний фон, а другий - для тих зі світлим фоном.
7
Знайдіть в галереї телефону або на жорсткому диску комп'ютера дві фотографії. Зменшіть їх будь-яким графічним редактором до розміру, що збігається з роздільною здатністю дисплея мобільника. Обов'язково збережіть їх під новими іменами, щоб не зіпсувати оригінали.
8
Використовуючи кнопки «Обзор» (їх дві), виберіть створені раніше графічні файли для відображення під тривалій бездіяльності, а також фону екрану.
9
Натисніть кнопку «Створити тему». Незабаром буде згенеровано файл формату NTH. Якщо завантажити його телефоном, він автоматично збережеться в папку меню «Теми». При завантаженні файлу в комп'ютер доведеться додатково перенести його в телефон, використовуючи карту пам'яті (за її наявності), кабель або Bluetooth. Якщо безлімітний доступ до глобальної мережі є як на комп'ютері, так і на телефоні, скористайтеся для перенесення файлу електронною поштою, надіславши його самому собі.
Зверніть увагу
Серед рекламних банерів, розташованих на сторінці з конструктором, може виявитися такий, в якому пропонується відновити браузер телефону. Не натискайте на посилання - програма може виявитися шкідливою.