Як занести людини в телефоні в чорний список. Чорний список в телефоні.

Ви розлучилися з коханим (коханою), образливі дзвінки надходять із загрозливою частотою, або ви просто не хочете спілкуватися з якимось абонентом. В такому випадку пора освоювати функцію мобільного телефону «Чорний список»
Інструкція
1
Отже, шлях перший. Зверніться за допомогою до стільникового оператора. Потрібно відзначити, що з усіх відомих нам операторів стільникового зв'язку, надають цю послугу тільки "Мегафон" і "Скайлінк". Послуга платна, але не накладна. Решта оператори стверджують, що подібна послуга не затребувана, і вони не бачать сенсу в її впровадженні.
2
Шлях другий. Практично всі сучасні моделі стільникових телефонів вже мають можливість занести телефонний номер в "чорний список".
3
Зайдіть в меню телефону - "Контакти" (або "Телефонна книга", залежить від моделі телефону). Виберіть контакт, який необхідно занести до "чорного списку", потім відредагуйте його.
4
В меню виберіть "Занести телефон в чорний список" і підтвердіть. Тепер докучливий співрозмовник при наборі вашого номера чутиме короткі гудки.
5
Два невеликих зауваження: по-перше, перш ніж занести номер телефону в "чорний список", уважно прочитайте інструкцію до вашого мобільного, так як настройки різних моделей можуть відрізнятися; по-друге, якщо ви переставите сім-карту в інший телефон, настройку доведеться повторити.