Як забронювати квиток на офіційному сайті кінотеатру.

Все більше кінотеатрів надають послугу бронювання і покупки квитків он-лайн через спеціальні інтернет-сайти. Безумовно, це дуже зручно - не доводиться хвилюватися про те, що вам не вистачить квитків на довгоочікуваний фільм, шкодувати про даремно витрачений час в чергах. Найкраще скористатися цією послугою, зайшовши на офіційний сайт кінотеатру, там ви зможете побачити всі зміни, що відбуваються з розкладом.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Введіть у пошуковику назву цікавить вас кінотеатру. Зайдіть на його офіційний сайт і зареєструйтесь на ньому. Якщо кінотеатр відноситься до мережі організацій, які розташовані в декількох містах, то вам буде запропоновано вибрати місто вашого перебування.
2
Зайшовши на сторінку, виберіть у розкладі дату, коли ви хочете прийти на сеанс. У вікні, вкажіть час. На схемі кінозалу натисніть на місця, які ви б хотіли зайняти. Ціна квитка зазвичай залежить від класу броніруемих місць. Будьте уважні, кількість квитків, які ви можете купити он-лайн, часто обмежена. Зазвичай може бути замовлено від трьох до п'яти квитків з одного аккаунта. Прочитайте уважно правила користування послугами сайту.
3
Оплата квитків, замовлених он-лайн, може проводитися двома способами: Якщо сайт надає можливість купити квитки відразу, то ви зможете оплатити їх через платіжний термінал Qiwi або мобільний телефон. На ваш номер телефону та на електронну пошту повинні після цього прийти коди заброньованих квитків, які ви повинні будете повідомити в кассе.Более поширений і більш надійний на сьогоднішній день спосіб оплати заброньованих через інтернет квитків - це передача грошей касирові вами особисто при зверненні до каси перед початком сеансу. Важливо пам'ятати, що викупити квитки в касі можна тільки за строго певний час до початку сеансу. Воно варіюється від однієї години до двадцяти хвилин. У кожного установи свої власні правила і вимоги. Найкраще уточнити їх не тільки на сайті, але і зателефонувавши в кінотеатр.
4
Деякі кінотеатри надають послугу доставки квитків додому за додаткову плату. Подробиці про послуги ви можете дізнатися як на самому сайті кінотеатру, так і зробивши дзвінок в адміністрацію.