Як змінювати свою зовнішність на фотографії в "Фотошопі". Як змінювати фото на фотошопі.

Зміна зовнішності - серйозний крок, на який складно зважитися. За допомогою «Фотошопа» можна «приміряти» на себе будь-який образ. Змінити зачіску, колір волосся, колір очей, пропорції обличчя і тіла.
Вам знадобиться
  • - фотографія;
  • - програма Photoshop;
  • - набір кистей для зміни зовнішності.
Інструкція
1
Виберіть фотографію. Для того щоб змінити свою зовнішність в «Фотошопі», краще використовувати фотографії, на яких ви зображені в анфас, бажано без нахилу голови (таку фотографію буде легше відредагувати). Волосся не повинні закривати обличчя, для примірки нових зачісок слід прибрати чубок, прибрати великі, відволікаючі увагу аксесуари. Набагато простіше працювати з фотографіями, які мають однорідний (краще світлий) фон.
2
Знайдіть на тематичних ресурсах підходящі набори кистей. Найбільш цікаві для зміни зовнішності кисті: «жіночі зачіски», «брови», «нарощування вій» і «макіяж». Зміни форми носа, розрізу очей і фігури також можливо провести в «Фотошопі», із застосуванням додаткових кистей і шаблонів, але це зажадає більше часу і певних навичок. Також ви можете додати до своєї фотографії аксесуари або змінити одяг.
3
Збережіть файл з пензлем у спеціальну папку для викачаних доповнень. В головному меню виберіть вкладку Edit - Preset Manager (Редагування - Управління наборами). У вікні виділіть рядок Brushes (Кисті) і натисніть Load (Завантажити), вкажіть розташування файлу на комп'ютері і знову натисніть Load. Тепер нові кисті будуть доступні в меню Brushes.
4
Відкрийте фотографію, яку хотіли б змінити (File - Open).
5
Виберіть кисть, з якою будете працювати, налаштуйте колір і розмір інструменту. Використовуйте функцію вільної трансформації (Free transform, гарячі клавіші CTRL + T) для підбору оптимального співвідношення.
6
Для корекції дефектів шкіри (прищі, зморшки) використовуйте інструмент «клонуючий штамп» (Clone Stamp). Виберіть ділянку шкіри без вад, який знаходиться максимально близько до ділянки, який необхідно заретушувати. Натисніть Alt і ліву кнопку миші, програма запам'ятає цю ділянку і вставить його в потрібне вам місце за кліком лівої кнопки миші.
7
Скасувати дію або повернутися на крок назад можна використавши комбінацію клавіш Alt + Ctrl + Z.
8
Збережіть отриманий результат. Використовуйте команду «Файл - зберегти» (File - Save) для того щоб зберегти зміни в початкової фотографії. Або «Файл - Зберегти як» (File - Save As) для того щоб створити новий файл з результатом роботи, при цьому початкова фотографія не буде змінена.