Як вивчити англійську мову онлайн. Як прошити мп3 плеєр орбіт sd85043i.

Володіння іноземними мовами розширює межі і відкриває величезну кількість можливостей. І перше місце, безумовно, займає саме англійська мова. Без нього не обійтися в поїздці за кордон. Крім того, його знання часто є однією з вимог до кандидатів на працевлаштування. Сьогодні існує безліч способів вивчити англійську: записатися на курси, купити книгу-самовчитель або аудиокурс. Але все ж набагато зручніше навчатися мови в онлайн-режимі.
Інструкція
1
Інтернет сьогодні переповнений сайтами з навчальними матеріалами та тестами з англійської мови для самостійного вивчення. Ви зможете знайти тексти і вправи, лексику та граматику на будь-яку тему і для будь-якого рівня володіння мовою: від елементарного до просунутого професійного. Але всі ці ресурси більше підходять для тих, хто вміє змушувати себе вчитися, в якості додаткового матеріалу до основних занять. До того ж, тут рідко зустрічаються відповіді до завдань.
2
Міжнародний інтернет-ресурс busuu.com пропонує користувачам вивчення іноземних мов (у тому числі і англійського) у формі комунікації. Після реєстрації і проходження невеликого тесту система визначить ваш рівень знань і складе план навчання. Від вас також буде потрібно вибрати ту кількість годин на тиждень, які ви хотіли б витрачати на навчання. Кожен урок присвячений окремій тематиці, а завдання складені таким чином, щоб ви без праці запам'ятали нову лексику і освоїли граматичні правила. За кожне добре виконане завдання ви отримаєте «ягоду busuu», яка підвищить ваш рейтинг.
3
Відмінною особливістю ресурсу є те, що перевірку завдань здійснює не комп'ютер, а іноземці, що вказали англійська в якості рідної мови. Вони ж будуть ставити вам оцінки і пояснювати помилки. Після цього ви зможете поспілкуватися в режимі чату чи по скайпу з співрозмовником з англомовних країн і закріпити свої знання з вивченої теми. Таке спілкування відмінно усуває страх заговорити з іноземцем в реальному житті.
4
Ресурс є умовно-безкоштовним. Тобто, ви можете вивчати англійську як безкоштовно, так і підписатися на розширену версію, яка містить більшу кількість тем і завдань, а також аудіозаписи текстів і лексики.
5
Існують і онлайн-курси англійської мови. Безумовно, це найефективніший спосіб вивчення мов онлайн, але в той же час і найбільш витратний. Залежно від ваших бажань і потреб, вам запропонують відповідний курс навчання. Один-два рази на тиждень вам будуть надсилати тексти і завдання, з якими вам належить ознайомитися, виконати їх і відправити відповіді по електронній пошті особовому репетитора. Багато курсів навчання припускають також особисте спілкування з викладачем в режимі відеоконференції: пояснення граматики, діалоги, перевірка робіт і відпрацювання помилок. Онлайн-курси максимально наближені до реальних занять з репетиторами: відмінність полягає лише в тому, що ви спілкуєтеся з викладачем за допомогою інтернету.
Корисна порада
Роблячи вибір на користь одного з представлених методів, для початку дайте самому собі на ряд запитань: «Якою мірою мені це необхідно?», «Чого я хочу від цих занять?», «Скільки грошей я готовий на це витратити? ». Крім того, при виборі онлайн-курсів англійської уважно вивчіть сайт: найбільш ефективними будуть заняття на відомих перевірених сайтах.