Як запросити в додаток.

Зараз існує маса пропозицій запросити в додаток одного і отримати певні бонусні виплати. Так, електронна платіжна система пропонує своїм користувачам партнерську програму.
Інструкція
1
Суть її полягає в тому, що, запросивши нового користувача в додаток , ви маєте можливість отримати 7 wmr за кожного запрошеного в додаток . Обов'язковою умовою отримання виплати є платоспроможність запрошеного користувача.
2
Користувач вважається платоспроможним при виконанні однієї з умов: купив послуг на загальну суму більше 90 рублів; отримав платіжний пароль і оплатив послуги через сервіс; поповнив гаманець на суму більше 90 рублів.
3
При установці додатка запрошеному користувачеві з'явиться діалогове вікно, в якому він повинен вказати вас в якості свого друга або ваш ID користувача. Відстеження кількості запрошених і нараховані суми можна в розділі «Партнерські програми» на сайті Webmoney.
4
Крім партнерських програм, запрошення в додаток практикується соціальними мережами. Так, користувачі соціальної мережі «ВКонтакте» можуть запрошувати друзів, скориставшись сервісом на сайті соціальної мережі, запрошення нових користувачів дозволяє учаснику соціальної мережі отримувати винагороду у вигляді голосів