Як завантажити Instagram для комп'ютера. instagram реєстрація через комп'ютер.

Програмний пакет Instagram доступний не тільки для смартфонів, але і для планшетних комп'ютерів, що працюють під управлінням операційних систем Android і iOS. Він дозволяє робити знімки вбудованою в прилад камерою, перетворювати їх на схожі на зняті плівковим фотоапаратом, а потім розміщувати в соціальних мережах.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на SIM-картці, встановленої в планшетний комп'ютер, підключений безлімітний інтернет, а в налаштуваннях самого апарата правильно вказана точка доступу (APN). Її назва повинна починатися зі слова internet. Якщо послуга безлімітного інтернету не включена, або SIM-карта в планшеті відсутній, підключіть прилад до домашнього WiFi-роутера. Він також повинен обслуговуватися провайдером за безлімітним тарифом.
2
Остерігайтеся шахраїв, що пропонують купити Instagram, або завантажити її версію, призначену для настільного комп'ютера, ноутбука або нетбука. Ця програма безкоштовна, а працює вона тільки на смартфонах і планшетних комп'ютерах, і то не всіх моделей. Якщо на вашому планшеті встановлена ОС Android, перевірте її версію - вона повинна бути не нижче 2.2 включно. Також врахуйте, що на апарат, в якому відсутня камера, ставити дане додаток безглуздо.
3
Запустіть вбудований браузер планшетного комп'ютера. Використовувати браузери сторонніх виробників небажано. Перейдіть на сторінку додатки Instagram в Google Play або iTunes Store.
4
Якщо ви користуєтеся планшетом на Android, натисніть кнопку «Встановити», а якщо апаратом iPad - кнопку View in iTunes. Запуститься, відповідно, додаток Google Play (в старих версіях прошивок - Android Market) або iTunes. Далі слідуйте підказкам цих програм. Якщо буде запропоновано ввести логін і пароль до вашого облікового запису в магазині додатків, введіть їх.
5
Запустіть Instagram, після чого натисніть кнопку Sign up. Відкриється діалог реєстрації. Вкажіть адресу електронної пошти, ім'я користувача та пароль. Останній зробіть складним. Приступите до користування додатком. Обов'язково випробуйте у справі наявні в програмі численні ефекти, що дозволяють досить правдоподібно імітувати плівкову фотографію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N9oRWZvZk9o