Як змінюється тиск від температури. Як змінюється температура повітря.

Більшість вчених сходяться на думці, що оптимальною температурою для нормального самопочуття людини є від +18 до +21 градуса, коли відносна вологість повітря не перевищує 40-60%. При зміні даних параметрів організм реагує зміною артеріального тиску, що особливо помічають особи з гіпертонією або гіпотонією.
Інструкція
1
Коливання погоди з істотною зміною температурних режимів, коли перепади складають більше 8 градусів за Цельсієм протягом однієї доби, негативно впливають на людей з нестабільним артеріальним тиском.
2
При значному підвищенні температури судини різко розширюються, щоб кров швидше циркулювала і охолоджувала тіло. Серце починає битися значно частіше. Все це призводить до різкої зміни артеріального тиску. У гіпертоніків при недостатній компенсації захворювання може відбутися різкий стрибок, який призведе до гіпертонічного кризу.
3
Гіпотоніки при підвищенні температури повітря почувають запаморочення, але при цьому серцебиття стає значно швидше, що трохи поліпшує самопочуття, особливо якщо гіпотонія протікає на тлі брадикардії.
4
Зниження температури повітря призводить до звуження судин, тиск дещо знижується, але на тлі цього може бути присутнім сильний головний біль, оскільки звуження судин може призвести до спазму. При гіпотонії артеріальний тиск може знизитися до критичних відміток.
5
У міру того, як погода стає стабільною, вегетативна нервова система пристосовується до температурного режиму, самопочуття стабілізується в осіб, які не мають серйозних відхилень стану здоров'я.
6
Пацієнти з хронічними захворюваннями при сильних перепадах температури повітря та атмосферного тиску повинні особливо ретельно контролювати своє здоров'я, частіше вимірювати артеріальний тиск за допомогою тонометра, приймати призначені лікарем препарати. Якщо на тлі прийому звичайної дози ліків все-таки спостерігається нестабільний артеріальний тиск, необхідно звернутися до лікаря для перегляду тактики лікування або зміни доз призначених препаратів.