Як купити ультратонкий HP.

Сучасні мобільні комп'ютери відрізняються порівняно незвичайним дизайном і невеликими габаритами. Перед покупкою ультрабука фірми HP важливо визначити його характеристики і вивчити технічні особливості.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку з'ясуйте розмір дисплея мобільного комп'ютера. Ультрабуки фірми Helwett-Packard можуть володіти екраном з діагоналлю від 13 до 16 дюймів. Не купуйте ноутбук з великим дисплеєм, якщо в цьому немає необхідності. Практика показує, що наявність матриці з великою діагоналлю значно знижує час роботи від акумулятора.
2
Вивчіть технічні характеристики обладнання, встановленого в ультрабуке. Враховуючи той факт, що дані пристрої, як правило, володіють інтегрованим відеоадаптером, рекомендують не економити на об'ємі оперативної пам'яті. Центральний процесор повинен включати в себе два-чотири повноцінних ядра.
3
Приділіть увагу особливостям будови корпусу ультрабука. Більшість компаній випускають тонкі ноутбуки з металевим каркасом. Серед пристроїв фірми HP можна зустріти ультрабуки з пластиковою нижньою панеллю. Основна перевага даної особливості - зменшення ваги мобільного комп'ютера.
4
Єдиний недолік ультратонких мобільних комп'ютерів - відсутність вбудованого DVD-приводу. Якщо ви часто використовуєте диски різного формату, виберіть інший тип ноутбука або придбайте зовнішній USB-дисковод.
5
Для придбання мобільного комп'ютера через офіційний сервіс відвідайте сайт www.hp.ru. Знайдіть вподобану модель ноутбука. Ще раз ретельно вивчіть характеристики даної моделі. Пам'ятайте про те, що вони можуть відрізнятися від тих, які були вказані на сайті сторонніх фірм. Натисніть кнопку «Купити». Після переходу на сайт www.hp-center.ru оформіть замовлення і доставку, якщо це необхідно, ультрабука.
6
Важливо розуміти, що придбати ультрабук Helwett-Packard можна і в торгових точках сторонніх компаній. Відвідайте сайт пріоритетного інтернет-магазину або відвідайте конкретну точку. Уточніть можливість замовлення потрібної моделі ультрабука.