Куди поїхати на День Івана-Купала.

Іван Купала - масове свято з великим змістом, що включає в програму безліч обрядів, гадань, ігрищ та пісень з танцями. Слов'яни називали цю ніч святом вогню і води, адже багаття розводили завжди біля річки або озера. І, звичайно, саме в цей час один раз в році цвіте папороть над заритим в лісі скарбом!
Інструкція
1
Все ритуали Івана Купали припускають дії на природі, цей день і ніч об'єднують людини з водою, лісом, вогнем. Тому ні в якому разі не можна залишатися вдома, в задушливому місті! Краще заздалегідь зібратися великою дружною компанією і знайти місце, де ви могли б викупатися, розвести багаття і пошукати квіти папороті.
2
Деякі заміські клуби та будинки відпочинку пропонують спеціальну програму для цього дня, надають окремі будиночки і місця для кострища. Але не у всіх населених пунктах є такі заклади, та й коштують такі послуги недешево.
3
Напевно у вашій компанії знайдеться любитель риболовлі, мисливець або завзятий турист, який знає прекрасне місце, де можна відсвяткувати день Івана Купали повноцінно. Збираючись на природу, не забудьте про правила поводження з вогнем та про небезпечні тварин і комах. Перевірте, чи є в автомобілі вогнегасник і візьміть кошти від укусів кліщів і комарів, зберіть аптечку.
4
Місце для кострища вибирайте вільний від рослин і мотлоху, поблизу від водойми. Щоб вогонь не поширювався за межі, можна обкопати обрану ділянку. Костер в ніч на Івана Купалу положено розпалювати древнім способом - з іскри! Як тільки полум'я розгориться, можна стрибати через нього.
5
Згадуйте всі «заводні» пісні і танці, веселіться. Щоб охолодитися, поплавайте оголеними в теплій літній воді. Біля вогнища в окремий гурток збираються знавці «страшилок» і інших захоплюючих розповідей.
6
Дівчата і жінки плетуть вінки і надягають їх на себе і своїх чоловіків. А ось юнакам потрібно побоюватися русалок, які особливо сильні в цю чаклунську ніч. Щоб задобрити цих створінь, потрібно пустити вінки за водою.
7
Якщо ви - закохана пара, перевірте себе на істинність почуттів. Візьміться за руки і тричі перестрибніть через полум'я багаття. Руки не розімкнулися - почуття міцні і справжні!
8
Дівчата, у яких немає хлопців, пускають вінки по воді і спостерігають, куди вони попливуть. Вважається, що в тій стороні живе наречений дівчини. Якщо ж вінок потонув, взаємних почуттів скоро не чекайте.
9
Купатися в цю ніч потрібно обережно, адже саме тоді водяний святкує день Народження. А улюблена його забава - потягти купальника на дно!
Корисна порада
Ось скільки забав приготувала вам ніч на Івана Купалу з 6-го на 7-е липня. Завантажуйте їстівні припаси і напої в машину і вибирайтеся ближче до природи.