Як встановити драйвер на принтер безкоштовно.

Сучасні операційні системи мають власну базу даних драйверів, призначених для периферійних пристроїв. У деяких випадках це дозволяє не встановлювати спеціальне ПЗ для роботи з принтерами та МФУ.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку спробуйте оновити драйвери стандартним автоматичним методом. Увімкніть персональний комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Тепер з'єднайте принтер з ПК, використовуючи кабель формату USB - USB (b).
2
Підключіть принтер до мережі змінного струму. Увімкніть друковане пристрій. Через деякий час на моніторі комп'ютера з'явиться повідомлення про виявлення нового пристрою. Зачекайте, поки система підбере і встановить файли драйверів, які забезпечать стабільну роботу принтера.
3
Якщо ж цього не сталося, самостійно додайте нове обладнання. Відкрийте меню «Пуск», натиснувши потрібну кнопку клавіатури. Виберіть підменю «Пристрої та принтери». Виберіть опцію «Установка принтера», кнопка якої розташована у верхній частині вікна.
4
Даний метод, як правило, використовується для виявлення і підключення мережевого принтера або пристрою, що з'єднується з комп'ютером по бездротовому каналу. Виберіть другий пункт і дочекайтеся завершення сканування доступних пристроїв. Виділіть лівою кнопкою миші іконку потрібного принтера та натисніть кнопку «Додати».
5
Відкрийте інтернет-браузер і перейдіть на сайт компанії, яка розробила принтер. Введіть назву моделі друкованого пристрою в рядок пошуку. Виберіть із запропонованих варіантів пакет драйверів, відповідний до операційної системи, використовуваної в даний час.
6
Виконайте завантаження файлів, використовуючи функції браузера. Тепер перейдіть в «Диспетчер пристроїв». Для цього відкрийте меню «Властивості системи» і виберіть потрібне посилання. Знайдіть серед інших пристроїв потрібний принтер і відкрийте властивості обладнання.
7
Перейдіть до вкладці «Драйвер» і натисніть «Оновити». Вкажіть каталог, в який ви зберегли файли з сайту. Перезавантажте принтер після оновлення драйверів.
Після переустановлення операційної системи користувачам нерідко доводиться налаштовувати всіляке периферійне устаткування. Для стабільної роботи принтерів, сканерів та інших пристроїв важливо використовувати відповідні драйвери.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
На жаль, розробники операційних систем не можуть включити до їх складу драйвери для всіх популярних периферійних пристроїв. У таких випадках необхідно самостійно знайти і встановити програмне забезпечення, відповідне до конкретної моделі обладнання. Для початку спробуйте відвідати офіційний сайт компанії, що випускає використовуваний принтер.
2
Введіть модель друкарського пристрою в поле пошуку. Натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся створення списку додатків, придатних для роботи з принтером даної моделі. Виконайте завантаження тієї програми, яка сумісна з встановленою операційною системою.
3
Підключіть принтер до комп'ютера і включите друковане пристрій. Почекайте деякий час, поки завершиться процедура автоматичного ініціалізації обладнання. Встановіть завантажене з сайту додаток, слідуючи підказкам покрокового меню.
4
Перезавантажте комп'ютер для перевірки коректності роботи програмного забезпечення. Використовуйте інсталяційний диск, який зазвичай надається в комплекті з принтером. Вставте цей CD в привід. Дочекайтеся запуску програми Autorun.
5
Виберіть пункт «Установка програмного забезпечення». Виберіть всі наявні програми і натисніть кнопку «Встановити» (Install). Перезавантажте комп'ютер і перевірте можливість використання принтера.
6
Якщо всі драйвери встановлені вірно, але принтер і раніше недоступний, додайте його до списку периферійних пристроїв. Відкрийте категорію «Пристрої та принтери», посилання на яку є в меню «Пуск».
7
Натисніть кнопку «Установка принтера» і виберіть тип обладнання. В даному випадку краще використовувати режим «Мережевий, бездротової або Bluetooth-принтер», тому що обладнання, що підключається до каналу USB, визначається автоматично.
8
Оберіть іконку потрібного принтера і натисніть кнопку «Налаштувати». Встановіть відповідні параметри роботи друкарського пристрою і перезавантажте комп'ютер.