Як встановити драйвер на звукову карту.

Звукові карти діляться на три основні категорії: інтегровані чіпи, плати розширення, що підключаються до PCI-слотів, і зовнішні пристрої. Щоб обладнання працювало стабільно і виконувало необхідні функції, використовуйте драйвери відповідного типу.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку визначте тип звукової плати, яка використовується у вашому комп'ютері. Природно, USB-плату визначити досить просто. Вона встановлюється зовні корпусу комп'ютера і підключається до інтерфейсу USB. Якщо ви не використовуєте даний тип адаптера, відкрийте корпус системного блоку.
2
У тому випадку, якщо порти звукової карти безпосередньо пов'язані з материнською платою комп'ютера, ви маєте справу з інтегрованим чіпом. Якщо ж до PCI-слоту системної плати підключено додатковий пристрій, значить в ПК встановлена дискретна звукова карта. Випишіть найменування її моделі.
3
Увімкніть комп'ютер і активуйте з'єднання з інтернетом. Запустіть web-браузер і відкрийте сайт розробників материнської плати або звукової карти. Знайдіть драйвери для цих пристроїв. У першому випадку вам достатньо завантажити драйвери для інтегрованої плати, а в другому - завантажити повний комплект запропонованих файлів.
4
Після завершення завантаження драйверів відкрийте меню «Мій комп'ютер». Натисніть кнопку «Властивості системи» і виберіть посилання «Диспетчер пристроїв». Після відкриття списку підключеного обладнання виберіть категорію «Звукові пристрої». Двічі клікніть лівою кнопкою миші по назві звукової карти.
5
Відкрийте категорію «Драйвери» і натисніть кнопку «Оновити». У наступному вікні виберіть режим «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері». Після запуску меню провідника виберіть ту папку, куди ви зберегли файли, завантажені з сайту.
6
Перезавантажте комп'ютер після установки драйверів. Якщо ви завантажили файл-інсталятор, що нерідко буває при налаштуванні звукових плат фірми Realtek, запустіть вказаний файл. Встановіть програмне забезпечення, розроблене для управління звуковою картою, і перезавантажте персональний комп'ютер.