Як знайти драйвер для аудіо.

Звукова карта - це неодмінний девайс, який повинен бути присутнім на комп'ютері, якщо ви хочете слухати пісні і дивитися улюблені фільми зі звуком. Якщо вас не влаштовує ваша вбудована звукова плата, ви можете купити нову. Але щоб вона запрацювала, потрібно встановити драйвер.
Інструкція
1
Існують деякі види звукових карт, які автоматично визначаються системою. Однак навіть у ситуації, коли Windows використовувала стандартний драйвер за замовчуванням, є ймовірність, що карта буде працювати некоректно. Щоб виключити такий момент, вам треба подивитися вміст фірмової коробки, в якій продавалося пристрій. Там повинен знаходитися диск з доданим програмним забезпеченням. Вставте його в дисковод, потім встановіть софт. Якщо диск з автозапуском, подивіться на його головне меню, там може бути вкладка Driver, клікніть по ній, щоб встановити драйвер. Також можна переглянути вміст диска без автозапуску. Знайдіть серед папок директорію з назвою Driver і запустіть додаток, що в ній знаходиться.
2
У випадку ускладнень при установці драйвера з диска, використовуйте диспетчер пристроїв Windows. На робочому столі знайдіть значок «Комп'ютер» і натисніть комбінацію Alt + Enter, або клікніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Властивості». У вікні, ви побачите інформацію про операційній системі, загальні параметри комп'ютера. Натисніть «Диспетчер пристроїв» у верхньому лівому куті екрану. Виберіть звукову карту зі списку пристроїв. Якщо пристрій не визначене, поруч з ним буде знак оклику. Клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть вкладку «Оновити драйвер». Потім вкажіть, що бажаєте знайти драйвер на комп'ютері. Задайте шлях до дисковода, тоді система зробить пошук з диска.
3
Якщо в комплекті на було диска з драйвером, він був загублений або зіпсований, вам потрібно подивитися точну маркіровку карти і її назва. Скачайте драйвер з сайту виробника.
4
За умови, що ви придбали зовнішню USB-звукову карту, прочитайте посібник користувача. Можливо, що установка всіх потрібних драйверів буде здійснена автоматично при підключенні карти в USB-вхід.