Як намалювати будинок для мами.

У дитячому садку і школі часто на уроках малювання дають завдання намалювати будинок для родини. Але дуже цікаво було б подивитися на житла, в яких хотіли б жити тато, мама, дитина, бабуся чи дідусь. Адже вимоги до будинку мрії у різних членів сім'ї сильно відрізняються один від одного. Почніть з затишного житла для улюбленої мами.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби.
Інструкція
1
Будиночок може бути довільної форми, адже це ваша фантазія, поєднана з бажаннями дорогого вам людини. Якщо мама не любить кути, зробіть хатину круглої або овальної. Починайте роботу з легкого начерку, ескізу, який розставить всі елементи малюнка по місцях.
2
На чистому аркуші паперу намітьте контури стін і даху будинку, предметів поряд з ними. Розбийте газон в палісаднику, расчертите доріжки і сходинки ганку. На даному етапі вам потрібно схематично зобразити всі великі та важливі деталі малюнка.
3
Згадайте переваги мами, тоді вам буде легше визначитися з формою і видом даху, вікон, дверей. Проявіть фантазію, адже цей будинок не повинен повторювати вже наявні будови, покажіть, що під час роботи ви думали саме про маму. Намалюйте віконця, прикрашені різьбленими ошатними наличниками. Перила ганку зробіть різьбленими, а двері прикрасьте кованої ручкою і вітражем.
4
Дах расчертите прямокутниками черепиці і намалюйте трубу із затишним димком. Можна зробити покриття з соломи або пальмового листя. Якщо мама хотіла б жити на тропічному острові, покажіть хатину з розкішних квітучих рослин. Чудово виглядають будинки, що розташувалися серед гілок дерева. До такого житлу веде драбинка, прикрашена різнокольоровими ліхтариками.
5
отрісовиваємих всі залишилися дрібні елементи, щоб картинка вийшла багатою на деталі, щоб її хотілося розглядати. Не шкодуйте яскравих соковитих фарб, адже вони додають в життя радість.
6
Біля будинку намалюйте куточок для відпочинку, де мама буде пити чай і читати книги. Там можуть бути смугасті шезлонги, плетені меблі, круглий столик під різнобарвним парасолькою.
7
Зобразіть товсту «ситцеве» кішку, гріються в променях сонця. У затишному куточку саду намалюйте великі соняшники, а на плодових деревах - яскраві фрукти. Не забудьте поштову скриньку, на якому напишіть ім'я мами, щоб вона точно знала, що цей будинок ви спроектували тільки для неї.