Як відкрити свій інтернет магазин одягу.

Щоб відкрити свій інтернет-магазин одягу, одного бажання мало. Але наполеглива праця вже допоміг багатьом створити великі мережі майже, що з нуля. Тим більше, що сучасні засоби реалізації товарів через інтернет сильно спрощують процедуру відкриття бізнесу і скорочують пов'язані з нею витрати.
Інструкція
1
Спочатку продумайте питання про подання товару на сторінках сайту. Дизайн інтернет-магазину повинен бути максимально ергономічним і пристосованим для рекламування та презентації одягу. Крім того, продумайте питання ведення бухгалтерії, залучення нових клієнтів, рекламні модулі та пошукове просування сайту. Можливо, щось доведеться довірити фахівцям.
2
Якщо ви не фахівець в області розробки сайтів та інтернет-магазинів, замовте подібну послугу в спеціалізованій студії. Врахуйте, що за хороший проект візьмуть хороші гроші. В першу чергу вартість сайту буде залежати від дизайну, без якого ніяк не обійтися. Але заощадити тут можна, застосувавши для створення безкоштовний або платний професійний шаблон. У другу чергу ціна буде залежати від функціональності. Цей параметр буде залежати від кількості придбаних вами програмних модулів для системи управління.
3
Представлення товару на сайті має бути всебічним. Клієнт повинен мати можливість з усіх ракурсів розглянути майбутню покупку, щоб відмести всі сумніви в тому, що вона йому підійде. Крім того, сайт повинен давати можливість покупцеві підібрати потрібний для себе розмір, навіть якщо відвідувач нічого не розуміє в розмірних сітках. Якщо йдеться про жіночий одяг, може виникнути безліч нестандартних розмірів і додаткових параметрів. Іншими словами, у багатьох жінок свої поєднання розмірів талії, стегон і всього іншого, і їм буде важко підібрати одяг дистанційно.
4
Зареєструйте на себе фірму з продажу одягу або зареєструйтесь самі в якості приватного підприємця. Вивчіть правила і вимоги, пропоновані до звичайних підприємств торгівлі одягом. Ці ж самі правила і вимоги діють і щодо інтернет-торгівлі. Укладіть договору з банком на безготівковий розрахунок з клієнтами. Укладіть договори з постачальниками товару. Продумайте систему поставки так, щоб обійтися без свого складу. Постачальник повинен мати можливість швидко поставити необхідну одяг в будь-якій кількості та асортименті одразу ж після його замовлення вашим клієнтом. А для цього у нього повинні бути досить великі склади з великими запасами товару.
5
Запропонуйте вашим покупцям кілька варіантів оплати товарів. Комусь зручно розплатитися готівкою, комусь - післяплатою, а для когось вигідні інші системи моментальних платежів. Продумайте систему доставки замовленої одягу клієнтам. На перших порах вам буде вигідно особисто передавати замовлення. З ростом обороту доведеться наймати кур'єрів. Для іногородніх покупців доставляти товар необхідно поштою. Крім того, можливі й іноземні клієнти. Вони, звичайно, рідкість, але ви повинні бути готові і до цього. Після того, як все буде готово, дайте рекламу свого інтернет-магазину і займіться його просуванням.