Як почистити хост. Як включити програму відновлення файлів hosts.

Розробники операційних систем зробили чимало дій для підвищення продуктивності наших комп'ютерів. Одним з інструментів прискорення роботи в інтернеті є host-файл, принцип його роботи можна порівняти із записником.
Інструкція
1
Щоразу при роботі в інтернеті в хост-файлі створюється запис про ip-адреси відвіданих сайту. Коли ви звертаєтеся до якогось сайту в інтернеті, ваш браузер (програма для роботи в інтернеті) переглядає в хост-файлі , чи мається там ip-адреса запитуваного вами сайту. Якщо такий запис знаходиться, ваш комп'ютер запитує з'єднання з необхідним ip-адресою, і сайт відкривається. Якщо потрібної записі не виявляється, комп'ютер спочатку робить запит про ip-адресі провайдеру, а потім, отримавши його, відкриває потрібний сайт. Таким чином, хост-файл - це інструмент скорочення трафіку і часу роботи відкриття запитуваної сторінки.
2
Здавалося б, чим більше накопичено ip-адрес, тим краще. Це не зовсім вірно, адже host-файл зберігає інформацію не тільки про сайтах з корисним контентом, але й випадкові адреси, адреси рекламних сайтів. Як почистити хост, щоб позбутися від настирливої реклами та скоротити трафік? Для цього необхідно відкрити безпосередньо хост-файл на своєму комп'ютері і провести ретельну ревізію.
3
В операційній системі Windows хост-файл за умовчанням знаходиться за адресою: system32driversetc. Редагувати хост-файл можна в Блокноті, запущеному від імені адміністратора. Користувач на свій розсуд може видаляти записи з хост-файлу, вносити нові записи, перенаправляти рекламні банери на ip-адреса 127.0.0.1, це дозволить здійснити фільтрацію банерної реклами.