Як купити будинок на колесах.

Знаменитий гасло, що свідчить, що автомобіль - не розкіш, а засіб пересування, мабуть, потребує корегування. Сучасні технології можуть перетворити транспортний засіб у затишний і місткий будинок на колесах. Такий автобудинок, обладнаний меблями і технікою, незамінний у тривалій подорожі. Збираючись придбати подібний багатофункціональний автомобіль, необхідно ретельно підійти до його вибору.
Інструкція
1
Визначте вид і клас автобудинку, який ви хочете придбати. Відповідно до прийнятої в Європі класифікації, зустрічаються такі види будинків на колесах: житлові мінівени, альковні автобудинку, напівінтегрована і повністю інтегровані моделі.
2
Якщо ви націлені на унікальний дизайн, придивіться до інтегрованих моделям автодомов. Зі стандартних деталей у таких кемперов використовуються тільки підвіска, трансмісія і серійний двигун. Кабіна повністю інтегрована в житлову зону. Подібна конструкція автомобіля відноситься до «преміум-класу».
3
Зупиніть свій вибір на напівінтегрована будинку на колесах, якщо для вас істотне значення мають великі розміри житлової зони і аеродинамічні якості автомобіля.
4
Для сімейного відпочинку і подорожей вибирайте серійний мінівен. Обладнані мінімальним набором меблів, технікою і санвузлом, такі пересувні житлові комплекси широко використовуються для короткострокових виїздів на природу. Можна підібрати мінівен для двох або трьох осіб.
5
Плануючи тривалі комфортабельні поїздки, купуйте альковні кемпер. Він відрізняється спеціальним відсіком - альковом, розташованим над кабіною водія. Зазвичай там розміщується двоспальне ліжко. Автодом такого виду відмінно підійде для великої компанії мандрівників.
6
Якщо ви по своїй фінансовій ситуації поки не можете дозволити придбання повноцінного будинку на колесах, але бажаєте подорожувати з комфортом, розгляньте можливість покупки або оренди житлового причепа або причепа-намети. Це найдешевші і, разом з тим, маневрені варіанти пересувних будинків. Їх можна поєднати з легковим автомобілем, а при необхідності від'єднати і залишити на привалі, відправившись в найближче місто за покупками.
7
Розширену інформацію про автобудинках шукайте в спеціалізованому журналі «Автокемпер». Електронні версії окремих номерів ви зможете знайти за адресою, розміщеному в кінці статті. У даному виданні висвітлені актуальні особливості будинків на колесах, а також рекомендації щодо вибору моделей, ціни на них і корисні поради бувалих автолюбителів.