Як відрегулювати дзеркало заднього виду. Як відрегулювати дзеркала заднього виду на Пріорі.

Начинающему автолюбителю здається, що регулювання дзеркал не представляє ніякої труднощі і не може зайняти багато часу. Однак слід пам'ятати, що від правильного налаштування дзеркала заднього виду в чому залежатиме безпека водіння. Добре відрегульовані дзеркала забезпечують хороший огляд і допомагають прийняти вірне рішення у важкій дорожньої ситуації.
Інструкція
1
Сядьте на місце водія. Злегка нахиліть голову до лівого плеча. Тепер почніть виконувати регулювання бокового дзеркала так, щоб ви змогли добре бачити край заднього бампера з лівої сторони автомобіля.
2
Аналогічним чином налаштуйте друге дзеркало, щоб зробити огляд оптимальним. Орієнтуйтеся при цьому на правий край заднього бампера. Подібна регулювання знижує огляд «мертвої зони» до мінімуму, тобто ви завжди зможете бачити, що за маневр виконують ззаду вашого автомобіля інші учасники руху.
3
Настройку стандартного внутрішнього дзеркала, розташованого в салоні, зробіть так, щоб центр огляду збігався з центром заднього скла машини.
4
Щоб збільшити огляд задніх кордонів автомобіля, встановіть в салоні спеціальне параболічне дзеркало. Воно кріпиться вище штатного салонного. До параболическому дзеркалу знадобиться звикнути, оскільки воно трохи спотворює зображення, одночасно збільшуючи видимість обстановки позаду автомобіля.
5
Переконайтеся, що дзеркала, що забезпечують огляд заднього виду, налаштовані правильно. Ідеально, коли бічні дзеркала спільно з внутрішнім дзеркалом дають вам повний вид дорожньої ситуації навколо автомобіля. Відкоригуйте пристрої огляду так, щоб при перегляді не виявлялися так звані «сліпі зони».
6
Використовуйте для остаточної перевірки регулювання огляду допомогу напарника. Попросіть його повільно обійти автомобіль, дотримуючись дистанцію до нього не більше двох метрів. При цьому супроводжуйте людини поглядом у дзеркало заднього виду, перебуваючи на сидінні водія. Якщо регулювання виконана вірно, то при пропажі зображення в бічному дзеркалі воно тут же з'являється на дзеркалі, розташованому в салоні.
7
В ході експлуатації автомобіля періодично перевіряйте, наскільки добре дзеркала забезпечують огляд. Якщо настройка збилася, постарайтеся при першій же можливості відкоригувати положення дзеркал за наведеною вище схемою.