Як отримати засмагу.

Ми живемо в північній країні, де пляжний сезон досить короткий. Але трапляється, що й літо у нас буває прохолодним і дощовим. В цьому випадку ми намагаємося використовувати кожен сонячний день для засмаги , але часто цього недостатньо, щоб отримати бажаний результат. Є можливість при мінімальному часу інсоляції отримати рівний красивий колір шкіри. Для цього потрібно змінити раціон, так як наша їжа може уповільнювати або прискорювати загар, одержуваний в солярії або під природними променями світла.
Інструкція
1
Включіть в раціон моркву. Цей овоч містить каротин, який входить до складу косметичних засобів, призначених для засмаги в солярії.
2
Зробіть обов'язковим компонентом свого меню оливкова олія, воно дасть позитивний ефект разом з морквою.
3
Вживайте варений яєчний жовток, в ньому міститься вітамін А і багато мінеральних солей. У складі вашої дієти для засмаги він буде виконувати ще й регенеруючу функцію.
4
Пам'ятайте, що дуже корисні для засмаги незрілі білі сири і сир.
5
Додайте в раціон червоне м'ясо. Маринуйте м'ясо, додаючи в маринад розмарин і кумін. Це запобіжить виділення канцерогенних речовин в м'ясі під час смаження.
6
Виключіть зі списку споживаних продуктів цитрусові і міцну каву. Вони сповільнюють загар.
7
Зробіть обов'язковим продуктом для себе рибу.
Зверніть увагу
Перед першим відвідуванням солярію проконсультуйтеся з лікарем. Для деяких людей існують тимчасові чи постійні протипоказання до загару.Не загорайте в солярії два дні подряд.Максімальное час експлуатації ламп - 540 годин. Дізнайтеся, коли останній раз мінялися лампи в солярії.
Корисна порада
В день процедури інсоляції не зробите пілінг і чистку, не відвідуйте лазню або сауну.Максімально зволожите шкіру: встановлено, що в зволожену шкіру промені глибше проникають. Перед сеансом інсоляції зніміть макіяж, під час засмаги користуйтеся спеціальної шапочкою для волосся, захисними окулярами і відбивають стикини.
Не у кожного з нас є можливість постійно виїжджати на море, щоб отримати гарний загар . Тому давно вже на допомогу прийшли солярії, здатні виробляти випромінювання, аналогічне сонячному, викликаючи пігментацію шкіри.
Інструкція
1
Перед відвідуванням солярію дізнайтеся, як давно були замінені лампи. Якщо лампи нові, то зменшіть час відвідин.
2
Розраховуйте, що відвідувати солярій слід курсами, по 10-12 процедур через день. У рік відвідуйте солярій не більше 50-60 разів.
3
Уперше проведіть в солярії мінімальний час. Потім поступово збільшуйте тривалість сеансу, але обов'язково враховуйте свій тип шкіри.
4
Хороший салон неодмінно запропонує вам індивідуальні засоби захисту волосся і інтимних ділянок тіла. Скористайтеся ними під час відвідування солярію. Обов'язково одягайте окуляри. Жінки після тридцяти років повинні закривати груди.
5
Очистіть шкіру від макіяжу. Звичайна декоративна косметика містить уф-фільтри, що оберігають шкіру від сонця. Косметика завадить вам добре засмагнути і може викликати роздратування. Губи обробіть гігієнічною помадою, щоб не пересушити їх.
6
Не користуйтесь духами і дезодорантами, перед тим як піти в солярій, щоб уникнути алергії.
7
Перед тим як почати сеанс, зніміть прикраси. Якщо ви носите контактні лінзи, то теж видаліть їх.
8
Не плануйте в день відвідин солярію інших косметичних процедур. Особливо травматичних, таких як пілінг або епіляція, відвідування лазні. Це дуже велике навантаження для шкіри і організму.
9
Застосовуйте спеціальну косметику, призначену спеціально для загар а в солярії. Після користуйтеся зволожуючими кремами та лосьйонами. Також можна застосовувати засоби, що закріплюють ефект загар а.
10
Ніколи не відвідуйте солярій два дні поспіль. В день відвідин солярію уникайте перебування під відкритим сонцем.
11
Якщо вам наказаний прийом будь-яких ліків, ретельно вивчіть інструкцію. Деякі препарати можуть викликати алергію або гиперпигментацию.
12
Якщо ви задумали отримати загар на солярію, попередньо обов'язково відвідайте лікаря-дерматолога.