Як зробити ремонт під ключ.

Необхідність в проведенні комплексного ремонту може виникнути з ряду причин. Це може бути покупка нового житла, здача квартири в оренду, заміна комунікацій або бажання змінити щось в інтер'єрі.
Інструкція
1
Виберіть підрядну фірму, яка ремонтуватиме ваше житло. Орієнтуйтеся при цьому на відгуки про роботу компанії і на цінову політику, що проводиться підрядником щодо клієнтів. Ознайомтеся з результатами виконаних раніше робіт (у кожної солідної фірми є подібні «портфоліо»), скористайтеся рекомендаціями знайомих.
2
Якісний ремонт, як правило, виконується за участю професійного художника-дизайнера. Бажано, щоб він працював в бригаді отделочников, оскільки тоді будуть зняті всілякі конфлікти і розбіжності між виконавцями і розробником проекту.
3
Укладіть з кваліфікованою компанією, що надає комплексні послуги з ремонту житла, договір. Зверніть увагу на те, щоб у ньому, крім усього іншого, була прописана сума непередбачених витрат і точні терміни завершення всіх робіт. Якщо терміни з вини підрядчика будуть витримані, до нього можна застосувати штрафні санкції. Якщо ви задумали робити перепланування, до початку ремонту узгодьте свій проект у відповідних службах.
4
Після вибору підрядника і завершення документальної сторони питання займіться підготовкою квартири до майбутнього ремонту. Вивезіть всі меблі і будь-які речі, які будуть заважати проведенню ремонтних робіт. Змиріться з тим обставиною, що протягом двох - чотирьох місяців в квартирі житимуть тільки будівельники.
5
Вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів краще залиште за майстрами, якісні комплектуючі повинні бути куплені у перевіреного постачальника.
6
Не рідше одного разу на два тижні особисто відвідуйте об'єкт і контролюйте хід роботи. Ваш «свіжий» погляд краще помітить недоробки і дрібні огріхи, які можна буде легко і якісно усунути в ході ремонту.