Як відновити ящик, якщо він віддалений. Як відновити віддалений поштовий ящик на Яндексі.

Відновлювати віддалений поштовий ящик , як правило, доводиться або після системного збою або дій третіх осіб, зрідка - через те, що користувач випадково стер облікові дані.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся однією з поштових Інтернет-служб, наприклад, mail.ru, gmail або інший, спробуйте звернутися в службу технічної підтримки. При дотриманні певних умов, технічна допомога може надати допомогу у відновленні віддаленого ящик а. Так, mail.ru відновлює доступ до ящик у протягом тридцяти днів після його видалення. Правда, ящик відновиться порожнім, усі листи і інформація, що міститься в ящик е до видалення, "реставрації" не підлягають.
2
Gmail також рекомендує звертатися до довідки або в технічну підтримку в разі потреби відновити віддалений поштовий ящик . Однак практичну допомогу технічна підтримка надає в разі несанкціонованого злому і видалення поштової ящик а, не обіцяючи повного відновлення поштового ящик а, навмисно віддаленого користувачем.
3
Якщо мова йде відновленні поштового ящик а Outlook, то можна спробувати відновити його за допомогою командлета Get-RemovedMailbox.Командлет являє собою команду Windows PowerShell, призначену для роботи з об'єктами. Get-RemovedMailbox дозволяє переглядати видалені і доступні для відновлення поштові ящик і Outlook. Однак для "реанімації" поштової ящик а подібним способом є наступні обмеження: ящик повинен бути вилучений не більше 30 днів тому, і він повинен бути вилучений за допомогою того ж Get-RemovedMailbox .
4
Таким чином, на сьогоднішній день не існує стовідсоткових гарантій відновлення віддаленої поштової ящик а. Залишається тільки побажати: будьте уважні!