Як придумати новорічні костюми дітям.

Перед новорічними святами батьки починають замислюватися про костюми для своїх дітей. Всім хочеться, щоб їх син або дочка зустріли новий рік в красивому і запам'ятовується костюмі, якого немає ні в кого. Найчастіше мами-умільці шиють шедеври самостійно, іноді - замовляють в ательє, але головне для всіх них - це ідея!
Вам знадобиться
  • - повсякденна або святковий одяг як основа костюма;
  • - фарби для обличчя і косметика для гриму;
  • - аксесуари костюма (вушка, п'ятачки, хвостики);
  • - смужки дощику або мішури.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що для дитини важлива увага батьків, творчість і спільне створення ідеї наряду. Йому зовсім не важливо якість тканини, рівність рядків і вартість шедевра. Зробіть правильний висновок з усього цього. Нехай карнавальний костюм буде не таким вже досконалим, зате зробленим «на замовлення» малюка. Поговоріть з ним, дізнайтеся його улюблених персонажів і героїв, нехай він сам вирішить, в кого з них він хоче перевтілитися. Постарайтеся врахувати всі його бажання в деталях новорічного вбрання.
2
Створюючи образ казкового персонажа, що не домагайтеся точного подібності з ним. У більшості випадків важливі лише яскраві і характерні штрихи до портрета. Слідуючи цьому простому правилу, ви зможете зробити костюм самостійно і з мінімальними витратами часу і коштів. Пошукайте у гардеробі дитини найбільш відповідний одяг, здатну стати основою наряду. Цілком можливо, щось можна знайти і в гардеробах батьків, братів і сестер.
3
Подумайте про гримі. Його завжди можна зробити за допомогою фарб для особи і косметики. Доповніть костюм перукою, вушками, ріжками, п'ятачками та іншими аксесуарами, які можна вирізати з картону. Подивіться ще раз мультфільми з персонажами, в яких потрібно втілитися синові або дочці. Цілком можливо, для створення вдалого і впізнаваного образу буде достатньо однієї лише одягу.
4
Постарайтеся відійти від звичних нарядів-сніжинок, принцес і гномів. Принцеса може бути Дюймовочкою або героїнею діснеївського мультфільму. Образ ведмежати теж може бути взятий з якогось конкретного мультфільму. Якщо натхнення не вистачає, невичерпним джерелом ідей для вигадування костюмів можуть стати всілякі дитячі казки, фільми і мультики. Всілякі тварини теж можуть стати чудовими образами для перевтілення дитини.
5
При бажанні додайте новорічні штрихи до костюма. Це можуть бути смужки кольорового дощику або мішури. Але не надто прикрашайте костюм блискучими прикрасами. Вони не повинні затьмарювати головні штрихи костюма, а всього лише додавати в нього нотку новорічного настрою.
6
Обов'язково вивчите з сином або дочкою вірш чи пісеньку, відповідну його новорічного вбрання. Це допоможе захистити створений костюм. Ще краще буде, якщо ви об'єднаєте зусилля двох малюків і навчіться віршик, який вони змогли б виконати за ролями. Якщо з віршами туго - нехай дитина виконає характерний для персонажа танець під музику.