Як вибирати сидіння автомобільні б/у. автомобільне сидіння бу.

Як відомо, від правильної посадки водія залежить пасивна безпека руху, тому найзручнішим сидінням автомобіля вважається те, яке має велику кількість регулювань. За допомогою них крісло можна відрегулювати для водія будь-якої комплекції. Крім цього, при виборі автомобільного сидіння б/у треба звертати увагу ще на деякі моменти.
Інструкція
1
Уточніть інформацію про уживаних автомобільних сидіннях по телефону. Запитайте власника про тип крісел. Розрізняють три їх типи: гоночні, «гранд-туризмо» і спортивні. Гоночні виготовлені з жорсткого полімеру, який покритий тонким шаром спеціальної піни. Вони ідеально підходять для гоночних машин, проте для поїздок по вітчизняним дорогам вони навряд чи будуть доречні.
2
Зупиніться на сидіннях типу «гранд-туризмо». Вони дуже м'які і зручні, мають регулювання положення по трьох осях і можуть володіти додатковими функціями (наприклад, обігрів). Спортивні крісла не мають виділеного підголівника, але регулюються для конкретного положення спини.
3
Обов'язково запитайте у власника, де були виготовлені сидіння, від якого вони автомобіля, скільки вони вже були в експлуатації. Імпортні крісла представляють собою продумані конструкції, тому віддати перевагу краще ім. При деформації в разі аварії вони не завдають шкоди водієві і пасажирам. У вітчизняних сидіннях при виготовленні найчастіше використовуються сталеві прути і поролон.
4
Запитайте про матеріал, з якого зроблена оббивка вживаних сидінь. Вона може бути шкіряна, дерматинова і матер'яна. Сама практична і проста в догляді - шкіра. Оббивка з дерматину легко протирається і тріскається. Матер'яна швидко вбирає пил, тому її потрібно часто пилососити, однак вона не так сильно охолоджується взимку і гріється влітку.
5
Поцікавтеся, які і скільки регулювань є у продаваних сидінь. Сидіння з великою кількістю регулювань може гарантувати правильну посадку водія будь-якої комплекції.
6
Після уточнення всієї інформації у власника вживаних автомобільних сидінь і позначення ціни, домовтеся про зустріч. Огляньте уважно продавані комплекти, як регулюються сидіння, стан їх оббивки.
7
Зверніть увагу на підголовники. Буде чудово, якщо при посадці їх можна максимально наблизити до потилиці. Такий підголівник при різкому ударі не допускає сильного відкидання голови і травмування шийних хребців. Вбрання сидіння має забезпечити правильну посадку водія: коліна згинаються так, що при натисканні зчеплення ліва нога розгинається неповністю і не немає необхідності тягнутися до педалі, при перемиканні передач водій не повинен тягнутися корпусом до важеля КПП. Руки, перебуваючи на кермі, повинні бути трохи зігнуті в ліктях.
Зверніть увагу
Якщо плануєте купити сидінні б/у з вбудованим обігрівом, при використанні цієї функції не залишайте його включеним на тривалий час, особливо на ніч. Це може привести до займання автомобіля. Включайте його при поїздках на пару хвилин, а потім вимикайте, оскільки організм людини найбільше боїться різких перепадів температури і, виходячи з автомобіля з теплого сидіння на мороз, можна нанести організму великої шкоди.
Корисна порада
Після установки крісел поставте відразу підлокітник між передніми сидіннями. Він може бути зроблений у вигляді зручного ящика для дрібниць. Підлокітник буде розвантажувати праву руку при перемиканні передач.