Як придумати цікавий конкурс на весілля.

Різноманітні конкурси та випробування є однією з найдавніших весільних традицій, що збереглися до наших днів. Причому в старовину ці випробування ділилися на два види: серйозні, справжні перевірки умінь молодої нареченої, її домовитості і хазяйської хватки; і жартівливі весільні конкурси.
Інструкція
1
Придумуючи конкурс для весілля, враховуйте в першу чергу основний контингент гостей, а також їх вік, коло інтересів, соціальний стан і т.д. Адже одна справа - весілля студентська і зовсім інша - весілля дорослих і зрілих людей.
2
Пам'ятайте також і про те, що весільний конкурс повинен охоплювати якомога більшу кількість гостей, що відвідали весілля. Для того щоб свято пройшло позитивно й успішно, підбирайте весільні конкурси так, щоб цікаво і весело було не тільки безпосереднім учасникам, а й іншим гостям.
3
Не забувайте, що конкурси на весіллі повинні задавати особливий настрій. Не кожен день дорослим людям надається можливість подуріти і повеселитися. Конкурси повинні познайомити і згуртувати всіх гостей, залишити радісні і яскраві враження про свято на довгий час.
4
Врахуйте, що весільні конкурси не повинні обмежуватися одними лише стрибками в мішках, зніманням з закритими очима прищіпок і передаванням з рота в рот сірники. Як показує практика, небанальні і не приїлися конкурси на весіллі проходять набагато більш весело і жваво.
5
Обставте весільні конкурси, мета яких полягає у перевірці готовності молодят до сімейного життя, як веселу гру. Нехай наречена продемонструє всі ті ж уміння (готувати, шити, в'язати, доглядати за дітьми і чоловіком і т.д.), але тільки вже не під недружелюбно прискіпливим поглядом свекрухи, а під веселий і підбадьорюючий сміх друзів, заохочувальні вигуки родичів. Молодий чоловік, у свою чергу, хай покаже своє вміння до виконання чоловічих домашніх обов'язків (змайструвати або полагодити щось, розтопити камін, наколоти дров і т.д.).
6
Підводячи підсумок весільним конкурсам, акцентуйте увагу гостей на те, що перемогу здобули згуртованість і розуміння в новій молодій сім'ї, а також на повазі інституту сім'ї в цілому і батьків зокрема. Чудово, якщо відразу буде підготовлений і невеликий символічний приз, наприклад, пляшка шампанського, яку молоді могли б відкрити в першу річницю свого весілля.