Як відкрити презентацію.

Використання презентацій PowerPoint дуже зручно в якості навчального або демонстраційного матеріалу. Досить просто встановити Microsoft Office на свій комп'ютер, куди і входить дане додаток. Однак презентація, збережена в останній версії Office (2007) не може бути відкрита в більш ранніх його версіях (97-2003) через невідповідність форматів. В цьому випадку можливі два варіанти ваших дій.
Інструкція
1
Перший: зберегти копію презентації в більш ранній версії Power Point (з розширенням pps замість ppsx).
2
Для цього відкрийте презентацію в Office Power Point 2007 і натисніть кнопку «Microsoft Office»,
3
виберіть команду «Збереження документа», «Презентація Power Point 97-02003»,
4
вкажіть ім'я файлу і папку для збереження, «Зберегти».
5
Другий варіант: завантажити та встановити пакет забезпечення сумісності форматів, відвідавши офіційний сайт Microsoft. Встановивши дане оновлення, ви зможете перетворювати презентації в потрібний формат.
6
У разі якщо на комп'ютері офіс не встановлений, перегляд презентацій Power Point все ж таки можливий. Якщо ви досить завбачливі, то при збереженні документа потрібно вказати тип файлу «Демонстрація Power Point», тоді вона буде запускатися автоматично.
7
Можна завантажити і встановити Power Point Viewer, доступний для безкоштовного скачування на сайті Microsoft. Він дозволяє друкувати і переглядати презентації (навіть захищені паролем), але без можливості редагування.