Як знайти схеми вишивки хрестом. зшити плаття бандо.

Вишивка хрестом - заняття захоплююче. Але не всі можуть вишивати за власними малюнками. Тим, хто тільки починає освоювати це дивовижне мистецтво, краще користуватися готовими схемами і поступово вчитися робити свої.
Вам знадобиться
  • - книги з вишивки хрестом;
  • - комп'ютер з підключенням до Інтернету;
  • - електронний гаманець;
  • - Adobe Photoshop:
  • - принтер;
  • - міліметрівка;
  • - тканина та приладдя для вишивки.
Інструкція
1
Подумайте, що б ви хотіли вишити. Знайдіть декілька книг і журналів з вишивки. Вони досить часто бувають у продажу. Як правило, там даються фотографії моделей і схеми вишивок. Виглядає така схема досить просто. Це квадрат або прямокутник, розділений на невеликі квадратики. Кожна клітинка відповідає одному стежку, тобто в даному випадку - простому або болгарському хрестику. За такими схемами можна вишивати і гобеленовим швом.
2
Якщо вам хочеться збільшити схему, яку ви знайшли в книзі, Перемалюйте її. Наприклад, збільште вдвічі кількість клітинок по вертикалі і горизонталі. При цьому кількість клітинок кожного кольору в кожному вертикальному і горизонтальному ряду теж збільшиться вдвічі. Малювати таку схему найкраще на міліметрівці. Зменшувати таким чином малюнок можна лише в тому випадку, якщо кожна група квадратиків одного і того ж кольору в будь-якому вертикальному або горизонтальному ряду ділиться без остачі на одне і те ж число. В будь-якому іншому випадку ви спотворите схему. Для квітів це, може бути, і несуттєво, а от при вишивці архітектури об'єкт може змінитися до невпізнання.
3
Схеми для вишивки хрестом можна знайти і в Інтернеті, на спеціалізованих сайтах, присвячених цьому виду рукоділля. Наберіть в будь-якому пошуковику «схеми для вишивки хрестом». Ви побачите перед собою безліч посилань. Побродите по сайтам і виберіть те, що вам цікаво. Не всі схеми перебувають на безкоштовних ресурсах. Для користування деякими сайтами вам знадобиться електронний гаманець. Вартість зазвичай невелика, перерахування грошей відбувається миттєво, так що нехтувати цією можливістю не варто.
4
Не знайшовши нічого підходящого, зробіть схему самі. Існують спеціальні програми, але виручити вас може і Adobe Photoshop, який є на багатьох комп'ютерах. Знайдіть відповідну картинку в інтернеті або відскануйте фотографію. Вона повинна бути великою і досить хорошої якості. Для картинки з Інтернету виберіть зображення розмірами не менше 640х480 пікселів, фото відскануйте з дозволом від 300 dpi. Відкрийте зображення в Adobe Photoshop.
5
Знайдіть у верхньому меню вкладку «Фільтр», а в ній - «Оформлення». Виберіть фільтр «Мозаїка» і змініть розмір клітин. Проставте в віконці, наприклад, 5 або 6. Потім у вкладці «Зображення» знайдіть «Налаштування» - «Яскравість/Контрастність». Спробуйте різні варіанти. У цій же вкладці знайдіть функцію «постеризованих». Спробуйте виставити декілька значень від 5 до 20. Таким чином ви зможете визначити, скільки квітів буде у вашій вишивці. Картинка повинна залишатися як мінімум розбірливою. Це вже фактично готова схема. Якщо її роздрукувати на всю сторінку, клітинки будуть чітко видні, і ви зможете по ним вишивати.