Як позбутися від шишки.

Наше життя сповнене несподіванок. І ці несподіванки не виключають появи різних травм, особливо під час занять спортом. Звичайно, серйозні травми теж можуть траплятися, але ось синяки і шишки - річ практично неминуча. Синці та шишки - пошкодження, звичайно, не таки вже й серйозні, але і вони можуть доставити масу проблем, наприклад, якщо ви посадили шишку на лобі.

Що робити в цьому випадку? Як позбутися від шишки? Для цього існує наскільки методів народної медицини.

  1. Раніше говорили, що прибрати шишку можна, доклавши п'ятак. На сьогоднішній день це твердження не можна розуміти дослівно. Справа в тому, що такий рецепт з'явився тоді, коли п'ятак був мідним. Сучасні п'ять копійок значно менше за розміром і виготовлені з іншого сплаву. Тому рецепт можна перефразувати наступним чином. Для того щоб прибрати шишку, до неї потрібно прикласти холодну мідну монету. Саме холод і мідь дають рассасивающій ефект.
  2. У настільки неприємної ситуації може допомогти і просто дуже холодний компрес. Слід докласти до шишки шматочок льоду або грілку з льодом. Тримати потрібно доти, поки лід не розтане. Разом з ним розсмокчеться і шишка.
  3. Народна медицина рекомендує в таких випадках прикладати шматочок морозива м'яса, наприклад, мороженої курки.
  4. Одним із засобів народної медицини для позбавлення від шишок є сиру картоплю. Натріть його на тертці, покладіть в шматочок бинта чи марлі і прикладайте до забитого місця. Шишка швидко розсмокчеться.
  5. Добре допомагає боротися з шишками звичайний йод. Наносите на шишку йодовую сітку до повного її зникнення. Наносити сітку потрібно по мірі всмоктування йоду. Шишку потрібно саме змащувати йодом, ні в якому разі не можна прикладати просочений йодом тампон. Йод - сильнодіюча засіб, у великій кількості він призводить до серйозних опіків.
  6. Крім народних засобів існують і медичні препарати, що сприяють розсмоктуванню гематом. Лікувати шишки допоможуть мазі Лиотон 1000 і Троксевазин. Намазувати шишку доведеться кілька разів до повного її зникнення.

Вищеописані кошти допоможуть не тільки від шишок на лобі, а й від шишок, які можуть з'явитися в результаті тривалих ін'єкцій. Позбутися від шишки після уколу допоможе свіжий капустяний лист або шматочок сирого буряка. Регулярно прикладайте до хворого місця і шишка швидко пройде.