Як зробити коляску для ляльок. Як зробити дитячу коляску з паперу.

Дівчатка дбають про свої ляльках як про справжніх немовлят і, звичайно ж, хочуть возити їх так, як возять малюків. Змайструєте для дочки легку розкладну коляску. Простота виконання і доступність витратних матеріалів дозволяють зайнятися виготовленням лялькової коляски разом з дитиною.
Вам знадобиться
  • - деревина бука або берези;
  • - наждачний папір;
  • - ножівка;
  • - металевий прут;
  • - болти ;
  • - клей для дерева;
  • - відріз тканини.
Інструкція
1
Складовими коляски є дві рами (велика і маленька), колеса, осі і люлька з відрізу тканини. Почніть роботу з виготовлення рейок для рам. Товщина кожної рейки повинна складати 1 см, ширина - 1,7 см. Використовуйте для цього міцний бук або березу.
2
Скруглите кінці рейок за допомогою напилка, зачистите їх разом з гранями наждачним папером. Просвердлите отвори в рейках: для осей коліс, для ручки, для рейки спинки і в місцях з'єднання двох рам. Зачистіть краю отворів.
3
Виготовте по одній перекладині для великої і малої рам. Діаметр перекладини становить 1,4 см. Довжина виступу на кінці поперечини дорівнює товщині рейок. Якщо ви не знайдете для виготовлення рейок круглі бруси, зробіть рейки прямокутної або квадратної форми і сточите їх кути за допомогою ножа, напилка або рубанка.
4
Вставте перекладини в отвори рейок і приклейте. Скріпіть рами за допомогою шурупів, угвинтивши їх в перекладину рами меншого розміру через отвори рейок рами більшого розміру. Простежте, щоб рами при цьому легко проверталися відносно один одного.
5
Вставте в нижні отвори рейок осі з товстого металевого прутка, круглого стержня або міцної деревини. Із зовнішнього боку надіньте шайби і прикріпіть колеса. Їх можна зробити з металевих банок з-під льодяників або консервів. Всередину кожної банки помістіть дерев'яний диск і прибийте цвяхами.
6
У вийшла збірці просвердлите отвір під вісь і зберіть конструкцію, змастивши клеєм внутрішній зріз дерев'яного вкладиша і ділянка осі, на якому буде розташовуватися колесо. Закрийте банку кришкою.
7
Люльку зшийте з відрізків тканини. Складіть відрізок для частини сидіння по краях і зшийте закраїни. Всередину вставте планку з тонкої фанери для додання сидінню жорсткості. Відгини поздовжнього відрізка постачите кнопками, за допомогою яких люлька буде кріпитися до поперечин та рам.