Як зробити велосипед на замовлення.

Купуючи велосипед, багато хто прагне отримати унікальний дизайн і цілком певні робочі характеристики. Але при масовому виробництві цього поєднання якостей домогтися практично неможливо. Цю проблему можна вирішити, замовивши індивідуальну збірку велосипеда в спеціалізованій майстерні, де врахують всі ваші побажання щодо майбутнього вигляду велосипеда і його робочих якостей.
Вам знадобиться
  • - спеціалізована веломайстерня;
  • - опис конструкції велосипеда або його ескіз.
Інструкція
1
Визначте, який ви хочете бачити свою двоколісну машину. Можливості велосипедних майстерень небезмежні, основну частину індивідуальних замовлень становить тюнінг велосипедів і доробка конструкції вже існуючих моделей. Повна збірка вашого нового засобу пересування по індивідуальному замовленню досить трудомістка і може недешево обійтися майбутньому власнику.
2
Відшукайте майстерню, фахівці якої виконують зборку велосипедів на замовлення. У великих містах це можна зробити без особливих зусиль, орієнтуючись на рекламні видання. Одним із способів пошуку умільців може стати відвідування спеціалізованих форумів в інтернеті. Задайте там відповідне питання і уважно ознайомтеся з порадами бувалих.
3
Відвідайте кілька рекомендованих вам велосипедних майстерень і з'ясуйте з перших рук, яку допомогу в складанні індивідуального транспорту вони надають. Не поспішайте відмовлятися від послуг, якщо з'ясуватися, що повна збірка не входить в перелік робіт веломастерні. Можливо, вам порадять придбати досить дешеву базову модель, щоб потім вдосконалити або замінити її окремі вузли. Такий тюнинг коштує дешевше, але він здатний додати велосипеду необхідну неповторність.
4
Обговоріть з фахівцями деталі майбутньої конструкції. Як правило, хороша майстерня проявить не лише інтерес до вашого замовлення, а й постарається врахувати всі побажання майбутнього власника велосипеда. Візьміть участь в розробці схеми велосипеда, його дизайну.
5
Спільно з майстром обговоріть і складіть необхідний перелік вузлів і деталей. Від того, наскільки повне уявлення про кінцевий продукт ви маєте, залежатиме термін виконання замовлення. Завершується цей етап складанням загального кошторису витрат і оформленням замовлення (в разі вашої згоди з розцінками). Тепер вам залишається терпляче дочекатися, коли новенький велосипед виявиться у ваших руках.