Що визначає успіх на роботі.

Блискуча кар'єра є однією з головних цілей для багатьох працівників. Проте досягти вершин вдається далеко не кожному. Щоб професійні досягнення не змусили себе чекати, необхідно вже на самому початку шляху чітко уявляти, що визначає успіх на роботі.
Інструкція
1
Будьте професійні в кожній дрібниці, яка стосується вашої роботи. Не допускайте недбалості, доводьте будь-яку справу до завершення, будьте компетентні в будь-якому питанні. Намагайтеся заповнювати наявні прогалини і підвищувати свій професіоналізм.
2
Постарайтеся проявляти лояльність компанії. Для керівництва і, тим більше, для власників підприємства цей факт несе особливий сенс. Підтримуйте корпоративну етику, активно беріть участь у позаробочих заходах, відстоюйте честь бренду, з повагою ставтеся до всього, що було створено до вас.
3
Освоюйте нове. Навіть якщо ви є сильним і професійним співробітником, вам не можна зупинятися на одному і тому ж місці. Майже будь-яка сфера бізнесу розвивається дуже стрімко, і ви повинні бути в курсі інновацій. Постійно відстежуйте зміни, що відбуваються у вашій сфері. Намагайтеся вивчати нововведення не тільки в рамках власної спеціалізації, а й відкривати для себе інші напрямки.
4
Постарайтеся налагодити хороші стосунки з керівництвом компанії. При цьому тісна дружба зовсім не обов'язкова. Однак вам необхідно потрапити в так званий «коло довіри» вищого менеджменту організації. В таких умовах престижна посада, перспективний проект або керівний пост, за інших рівних, будуть запропоновані саме вам.
5
Працюйте над своїм іміджем. У даному випадку мова йде не тільки про зовнішній вигляд, хоча дотримання дрес-коду також важливо. Якщо ваша робота передбачає хоча б найменшу публічність, обов'язково користуйтеся нею. Виступи на зборах і конференціях, інтерв'ю друкованим виданням, участь у заходах: все це дозволить керівництву вважати вас працівником, який може гідно представляти компанію. Даний фактор є одним з ключових для кар'єрного зростання.