Як додати коментар на сайті.

Ознайомившись з матеріалом на сайті, іноді хочеться висловити свою думку щодо прочитаного. Для таких випадків не обов'язково писати автору новини або статті, достатньо залишити на сайті коментар.
Інструкція
1
Головна умова - на сайті повинна бути передбачена форма для додавання коментарів. Задаються ці параметри відповідними настройками в панелі управління, і якщо адміністратор вимкнув дану можливість, ви ніяк не зможете висловити свою думку. Коли ж ця опція включена, поле для коментаря буде розташовано безпосередньо під матеріалом.
2
Дуже часто для розміщення матеріалу використовується два блоки. Перший призначений для превью - короткої інформації про вміст статті, рекламного зображення і так далі. У другому полі вже міститься повний текст матеріалу. Щоб додати свій коментар, перейдіть до перегляду матеріалу цілком. Для цього натисніть на рядок-посилання з назвою статті або новини. Також це може бути слово-посилання «Докладніше» або «Читати далі». Ще один варіант - клікнути по посиланню «Коментарі», тоді ви автоматично перейдете на сторінку перегляду повного тексту.
3
Опуститеся в самий кінець статті. Там буде розташовано порожнє поле з панеллю кодів. Введіть в нього текст свого коментарю і натисніть на кнопку «Додати». У деяких випадках від вас може знадобитися ввести код перевірки або вказати додаткові дані про себе (нікнейм або ім'я, адресу електронної пошти або іншу інформацію). Поля обов'язкові для заповнення завжди відзначені спеціальним символом.
4
Для додавання повідомлень на форумах використовується такий же принцип. Опустіться по сторінці вниз і знайдіть порожнє поле з панеллю BB-кодів. Введіть свій текст, оформіть його за допомогою потрібних тегів і натисніть на кнопку «Відправити». Якщо форми для швидкого додавання повідомлення немає, натисніть на кнопку «Відповісти» («Додати відповідь», Add reply) вгорі чи внизу сторінки (залежить від обраного адміністратором сайту дизайну). Ви будете переміщені на сторінку введення тексту. Закінчивши оформлення відповіді, також натисніть на кнопку «Відправити».