Як включити модем.

На сьогоднішній день модем - це основний засіб для доступу до інтернет-ресурсів. Інтернет- модем и бувають внутрішні і зовнішні. Розрізняють основні види модем ов: ADSL і USB. Суть у них одна, але підключаються вони по-різному.
Інструкція
1
ADSL модем забезпечує підключення через телефонну лінію (найбільш підходить для дому), і передбачає широкий вибір операторів і тарифів (безлімітний, безпровідний (Wi-Fi), супутниковий інтернет). Підключення проводиться через спліттер, розмежує сигнал в лінії на високі і низькі частоти, утворюючи тим самим додаткову ADSL-лінію для інтернету. Якість сигналу прямо пов'язане з віддаленістю вашої АТС.Для підключення USB- модем а з вбудованими драйверами необхідно програмне забезпечення до нього і телефонна лінія. Істотним недоліком даного підключення є можливий конфлікт модем а з вашою версією ПЗ.
2
Останнім часом особливої популярності набувають 3G- модем и для підключення інтернету через мобільного оператора: МТС, Білайн, Мегафон. Щоб підключити 3G- модем , досить вставити в нього сім-карту і підключити до ноутбука чи комп'ютера. При цьому інсталяційний диск не потрібен. Позитиви - автономний вихід в інтернет в будь-якій точці зони покриття, негативні - мала швидкість з'єднання і обсяг трафіку. Ситуацію можна виправити, скориставшись прискорювачем модем а для вашого оператора.
3
Альтернативний варіант USB- модем а - підключити мобільний телефон (наприклад, iPhone OS 3,0) до ноутбука. Щоб налаштувати телефон в режим модем а (Internet Tethering) потрібно: зайти на сайт http://www.iphone-notes.de/mobileconfig з мобільного; вибрати свого оператора зв'язку; користуючись напрямними підказками, встановити профіль, який активує режим модем а. У налаштуваннях телефону вибрати «Режим модем а» і підключити iPhone до ноутбука через USB або Bluetooth.