Як вибрати гамак для дачної ділянки.

Психологами помічено, що відпочиваючи в гамаку на лоні природи, людина може не тільки забути про свої проблеми, але і вирішити їх. На такому ложі можна спокійно спати, не боячись змій і комах. Саме тому гамаки для дачі стали настільки популярні. При їх виборі варто враховувати всі плюси і мінуси.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що гамаки розрізняються за видами. Вони бувають для дорослих і для дітей, тканинні і плетені. Є каркасні і підвісні конструкції, з єдиною або з двома точками опори. За розміром вони можуть бути розраховані як на одного, так і на кілька людей.
2
Гамак з каркасом вибирайте з тому випадку, якщо немає зручного місця між двома стоять поруч деревами. Його можна з легкістю складати і перевозити. А крісло-гамак тримається всього на одній точці опори. У ньому зручно як лежати, так і сидіти. Ці два типи конструкцій зазвичай виготовляються з дерева або з металу.
3
Гамак туристичний є найбільш поширеним і зручним, якщо є місце для його зміцнення. Він тримається на двох опорах. Самі комфортабельні і дорогі з них забезпечені тентами від дощу, навісами та/або москітними сітками. Гамак для дітей зазвичай відрізняється цікавим дизайном і маленькими розмірами.
4
Вибираючи пристрій для відпочинку, обов'язково з'ясуйте, яку тяжкість витримує пристрій. Буде надійніше, якщо ця цифра буде дорівнювати подвійному вазі людини, а краще - не менше 200 кг. Перевірте, з якого матеріалу зроблені поперечні планки і лежак.
5
Якщо ложе гамака виготовлено з бавовни, то воно піддається впливу цвілі, швидко вигорає на сонці, але при цьому приємно для тіла. У бавовняному гамаку дуже зручно лежати, так як він легко приймає форми тіла. Але його треба берегти від впливу вологи, інакше він швидко прийде в непридатність. Лежак може бути пліток і з синтетики. Синтетичні гамаки дуже міцні і практичні, оскільки не витягуються, не вигоряють і не пліснявіють, але можуть подразнювати шкіру.
6
Гамак з мішковини дуже міцний, але його матеріал відчувається шкірою не так комфортно через шпильки і жорсткості. Вибираючи гамак плетений, знайте, що вузли плетінь можуть завдавати тілу незручність.
Зверніть увагу
Гамак повинен бути досить просторим, щоб при нахилі людина з нього не вивалювався.
Корисна порада
Якщо можливо, то перед здійсненням покупки приляжте на гамак, щоб на практиці перевірити його комфортність і міцність.