Як замінити гудок. замовити мелодію замість гудка.

Чого тільки не придумують оператори стільникових мереж в гонитві за рейтингом популярності у своїх діючих і потенційних абонентів. Не так давно на ринку їх послуг з'явилася можливість замінити стандартний гудок на телефоні популярної мелодією, прикольними римуваннями або «крилатими» фразами. Схема підключення послуги « гудок » у всіх практично однакова, варіюються лише умови і тарифи.
Інструкція
1
Якщо ви зважилися на це нововведення, у вас є кілька варіантів замовити улюблену мелодію, на вибір: відправити смс на спеціальний номер свого оператора, зв'язатися з ним по телефону або відвідати сайт.
2
Наприклад, абонентам МТС підключення послуги обійдеться в 50,3 рублів, через 30 днів мелодію потрібно купувати знову.
3
Теле2 пропонує значний перелік платних мелодій і приколів за помірну плату (1 рубль на добу), а також можливість завантажити до 10 різних мелодій в особистий кабінет.
4
Дана послуга від Мегафона коштуватиме близько 2 рублів на добу, включаючи пробні 14 днів безкоштовно. Управляти мелодіями зручно через офіційний сайт компанії. Там же ви знайдете деякі додаткові функції.
5
Умови і тарифи для абонентів Білайна в чому перегукуються з умовами Мегафона, абонентська плата становить не більше 2 рублів на добу.
6
Якщо ви вирішили піти іншим шляхом і спробувати замінити гудок самостійно, в вашому розпорядженні безліч альтернативних інтернет-сайтів, що пропонують мелодії і приколи на будь-який смак в обмін на платну смс.
7
Мисливці до безкоштовної наживи, можуть спробувати щастя, скачавши і встановивши на свій комп'ютер програму My Fun Tone v.2.0, тут і там миготять в інтернеті. Оскільки відгуки про її ефективність вельми туманні (враховуючи, що попередня версія виявилася просто «пустушкою»), попередньо переконайтеся в працездатності зазначеної посилання і в тому, що у вашому телефоні присутній необхідна компонента Windows.