Як купити iPad за кордоном. де купувати електроніку за кордоном.

З розпадом СРСР стала можливою купівля будь-яких товарів за кордоном. З роками цей рух тільки розширилося і зміцнилося, налагодилися певні канали. Купувати можна все, починаючи з одягу і взуття і закінчуючи меблями. Пристрої Apple теж користуються популярністю, оскільки купувати iPad за кордоном, замовивши її з країни-виробника, вигідно і просто.
Інструкція
1
Купуйте планшет самостійно, не вдаючись ні до чиєї допомоги, якщо ви виїхали за межі Росії у відрядження або з будь-яких інших причин. При покупці декількох планшетів пам'ятайте, що вільно провозити речі через кордон ви можете на максимальну суму в 65 тисяч рублів.
2
Замовте планшет через друзів або родичів, які перетинають кордон і планують досить швидко повернутися. При такій доставці ваш планшет обійдеться вам так само дешево, як і в першому випадку. Тільки обов'язково напишіть на папері назву і характеристики того, що хочете отримати.
3
Найдешевші пристрою ви купите в США. У Росії з їх використанням не буде жодних проблем, якщо вибрати версію GSM (звичайну). Другий варіант, СDMA, працює тільки в США, тому контакту з російськими операторами не буде.
4
Замовляйте iPad у тих, хто постійно проживає за кордоном (з ким ви добре знайомі). З докладним описом вони куплять саме те, що вам потрібно, і вишлють покупку поштою. Отримавши посилку, ви і в цьому випадку отримаєте недорогий планшет, вартість якого збільшиться тільки на вартість поштових витрат.
5
Для придбання товару по інтернету буде потрібно картка, діюча за кордоном. Не користуйтеся зарплатної, краще заведіть нову, щоб убезпечити себе від дій шахраїв. Відкрийте її в тому банку, де не буде зволікань з переказом коштів, і в тій валюті, яка вам потрібна (щоб не втрачати на конвертації). І можете шукати iPad в інтернет-магазинах інших країн.
6
Для замовлення планшета дуже зручний аукціонний сервіс eBay. Зустрітися з ним тут: http://ebaytoday.ru/?puebtdid=49916. Для роботи з ним обов'язково прив'яжіть свою картку до системи PayPal. Це абсолютно безкоштовно і зовсім не важко. Зробити це можна тут: https://www.paypal.com/ru. Купівля вам обійдеться трохи дорожче, але доставка (або повернення грошей) гарантований. А оплату в PayPal ви зможете провести протягом кількох секунд.
7
Слідкуйте за тим, щоб iPad вам відправили поштою EMS або державної. Кур'єрська доставка збільшить для вас вартість планшета на кілька сотень доларів. Обов'язково страхуйте посилку. Це буде максимум 1% від вартості відправлення, але ви отримаєте гарантію повернення коштів при отриманні пошкодженого iPad.