Як поводитися в перший робочий день.

Перший день на новій роботі завжди хвилюючий: належить багато чому навчитися, познайомитися з новими людьми. При цьому хочеться справити хороше враження і показати себе з кращого боку.
Інструкція
1
Виберіть одяг у діловому стилі. Ваш зовнішній вигляд повинен відповідати іміджу серйозного працівника. Ідеальний варіант - строгий костюм. Жінкам слід уникати міні-спідниць і занадто глибоких вирізів, чоловікам не варто надягати строкаті краватки і дуже яскраві сорочки.
2
Не спізнюйтеся. Вашу непунктуальність обов'язково помітять, і репутація буде зіпсована. Щоб цього уникнути, не забудьте ввечері завести будильник. Новий маршрут може зайняти більше часу, ніж ви припускаєте, тому виходьте із будинку завчасно.
3
Якщо вам передають справи, записуйте всю отриману інформацію, перепитуйте, якщо щось упустили або забули. Задавайте питання, цікавтеся не тільки вашими безпосередніми обов'язками, але й діяльністю компанії в цілому. Так ви проявите себе активним, діловим співробітником і швидше увіллєтеся в колектив.
4
Посміхайтеся, ведіть себе спокійно і ввічливо. Як би ви не хвилювалися, не варто цього показувати. Якщо ви бачите, що хтось із колег робить роботу не найкращим чином, не вказуйте на це. Відкладіть на деякий час ідеї оптимізації чужого робочого процесу.
5
Поспілкуйтеся з колегами в перерві на обід. Не соромтеся завести бесіду. Ви можете почати розмову з обговорення робочих моментів, потім розповісти трохи про себе.
6
не переробляється, але й не відпочивайте на робочому місці. Дайте зрозуміти, що ви готові плідно працювати у відведені для цього години, але не збираєтеся цілодобово проводити в офісі. Не відволікайтеся на розмови особистого характеру, які не спілкуйтеся довго по мобільному телефону. Не забудьте сходу не обід, вийти 2-3 рази на 5-10 хвилин. Це дозволить трохи відпочити і зняти напругу. Після закінчення робочого дня не затримуйтеся більше, ніж на 15 хвилин. Не варто намагатися за один день увійти в курс справи.