Як відправити бандероль. Як відправляти і отримувати листи поштою росії.

бандеролей називається поштове відправлення вагою від 100 грамів до 2 кг. У ній можна пересилати газети і журнали, книги, рукописи, фотографії вартістю до 10 тис. Р. Відправити бандероль можна в будь-якому відділенні Пошти Росії.
Вам знадобиться
  • - упаковка: конверт або коробка, яка вписується в граничні розміри (105 на 148 мм.);
  • - адреса одержувача;
  • - гроші на оплату послуг пошти.
Інструкція
1
Для початку бандероль треба упакувати. Можна зробити це своїми силами (наприклад, заклеїти з усіх боків папером) або купити пакувальний матеріал (конверт або невелику коробку) на пошті. У другому випадку не буде проблем з написанням адрес одержувача і отправітеля.Заклейте конверт або коробку, напишіть адресу і віддайте відправлення співробітнику почти.Оператор зважить бандероль і вважатиме ціну відправки. Вона залежить від ваги відправлення і його характеру. Дешевше проста бандероль, дорожче заказная.Заказной характер відправлення дає більше гарантій, що воно дійде до адресата. Проте вважається, що рекомендовані відправлення йдуть довше простих.
2
Доставка простої бандеролі по Росії коштує від 25,4 р. за 100 грамів ваги, замовний - 33,15. За кожні додаткові 20 грамів стягується по 1,25 р. При відправці бандеролі з оголошеною цінністю (в цьому випадку ви при відправці озвучуєте вартість вмісту бандеролі і вправі вимагати від пошти відшкодування збитку, якщо відправлення загубиться) на вартість послуг пошти впливають вага, відстань і спосіб доставки. Мінімальна відстань, за яку стягується плата - до 600 км.
3
Дорожче коштує доставка по повітрю, можливий і варіант комбінованої доставки: частково наземним транспортом, частково літаком. В цьому випадку вартість вираховується пропорційно відстані, на яке відправлення доставлялося кожним із способов.Дополнітельная плата стягується також за кожний повний рубль оголошеної цінності бандеролі.Еслі бандероль відправлена післяплатою (умовою її отримання стає оплата адресатом вартості вмісту бандеролі), пошта візьме додаткову комісію за пересилку грошей.
4
Після відправлення бандеролі можна відстежувати всі етапи її пересилання за допомогою спеціального онлайн сервісу на сайті Пошти Росії.
Зверніть увагу
Додатково до вартості послуг пошти може стягуватися ПДВ. Його не додають до ціни, якщо оплата проводиться поштовими маркамі.На практиці це найчастіше виглядає так: оператор наклеює на конверт або коробку потрібну кількість марок, а відправник сплачує за них.