Як вибрати фотошпалери для робочого столу.

Комп'ютер для багатьох і багатьох користувачів став і робочим місцем, і засобом спілкування, і розважальним центром - загалом, майже місцем постійного проживання. Необхідно налаштувати параметри монітора так, щоб працювати за ним було комфортно. Одним з важливих елементів оформлення «Робочого столу» є його малюнок, або шпалери.
Інструкція
1
Як шпалери можна вибрати малюнок з папки C: \ WINDOWS \ Web \ Wallpaper, будь-яку цифрову фотографію з власних запасів або скачати з одного із сайтів, безкоштовно представляють таку послугу. Зображення не повинно бути занадто темним або яскравим, щоб не втомлювати очі. Важливо також, щоб іконки робочого столу добре виділялися на фоновому малюнку, тому уникайте занадто строкатих картинок з безліччю дрібних деталей.
2
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows XP, клацніть правою кнопкою миші по вільному місцю на «Робочому столі» і відзначте команду «Властивості». Перейдіть в закладку «Робочий стіл» і вивчіть зображення зі списку «Шпалери». Відзначте курсором відповідне зображення і натисніть «Застосувати».
3
Якщо варіанти, запропоновані Windows, вас не влаштовують, натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до малюнка, який вирішили зробити фоновим. Якщо зображення занадто маленьке, ви можете розтягнути його на весь екран, помістити в центрі робочого столу або замостити цією картинкою робочий стіл, на зразок плитки. Виберіть для цього потрібну дію зі списку «Розташування». Якщо ви помістили маленьку фотографію в центрі екрану, в списку «Колір» можете вибрати тон, який стане фоном для неї.
4
Можна вчинити інакше. Клацніть правою кнопкою миші по малюнку і в випадаючому меню виберіть опцію «Зробити малюнком робочого столу".
5
Щоб скачати відповідні шпалери з інтернету, зайдіть на сайт, який пропонує таку послугу, в рядок пошуку введіть тему шпалер (наприклад, «Природа» або «Автомобіль») і натисніть кнопку «Шукати». Вибравши зображення, ви можете або завантажити його на ваш комп'ютер, або відразу зробити фоном робочого столу, вибравши відповідну команду з меню, що випадає.
6
Якщо у вас встановлена OS Windows 7, в якості шпалер ви можете використовувати показ слайдів. Зайдіть в «Панель управління» і клацніть по іконці «Зміна фону робочого столу». Зі списку «Розташування зображень» виберіть папку, в якій знаходяться потрібні зображення. Потрібно враховувати, що всі слайди повинні лежати в одній папці.
7
Зніміть прапорці поруч з малюнками, які не хочете включати в слайд-шоу. У списку «Розташування зображення» відзначте формат розташування слайдів. Зі списку «Змінювати зображення ...» виберіть інтервал зміни слайдів. Щоб підтвердити вибір, натисніть «Зберегти зміни».
Зверніть увагу
У версії Windows 7 Початкова не вдасться змінити малюнок «Робочого столу», т.к. ця можливість заблокована розробником.