Як вибрати браслети на руку.

Браслет - дуже модне і стильне прикраса, популярне в усіх країнах і в усі часи. При правильному підборі він може прикрасити ваш образ, змусити грати новими яскравими фарбами. Однак зустрічаються випадки невдалого вибору браслетів, і тоді вони обтяжують і спотворюють образ. Щоб цього не трапилося, до покупки такого аксесуара потрібно ставитися більш уважно.
Інструкція
1
Запам'ятайте головне правило - браслет не повинен сповзати з руки, але і не повинен її перетягувати. Оптимальна відстань між браслетом і шкірою - приблизно сантиметр (товщина вказівного пальця). Такий браслет буде комфортним під час шкарпетки і візуально не зіпсує ваш наряд і стиль.
2
Підбирайте браслети під певний наряд. З річним сарафаном доречніше буде надіти пластмасовий браслет в морській тематиці або браслет з черепашок, більш легкі і грайливі види браслетів. Збираючись на урочистий захід або вечеря в ресторані, віддайте перевагу ювелірні прикраси з камінням, з дорогоцінних металів чи якісна біжутерія. Браслети не потрібно надягати з широкими або прикрашеними вишивкою або облямівкою рукавами, а ось одяг з вузькими довгими рукавами браслети здатні прикрасити, навіть якщо ви надягнете їх поверх рукавів.
3
Враховуйте товщину вашої руки і довжину пальців. Власниць пухких рук з короткими пальцями навряд чи прикрасять вузькі браслети, які можуть створити ефект туго перетягненого зап'ястя. Можна надіти кілька вузьких ланцюжків разом, візуально розширивши ваш браслет. Дівчатам з тонкими крихкими зап'ястями, навпаки, не потрібно зловживати широкими браслетами. Якщо ви хочете надіти широкий браслет, краще, якщо це будуть декількох скріплених між собою тонких ниток перлів або ланцюжків. Але найбільше підкреслити ваш образ тендітної романтичної особи здатні тонкі витончені браслети, незалежно від матеріалу, з якого вони виготовлені: дорогоцінні метали, бісер, шкіряні ремінці.
4
Не забувайте про поєднання різних прикрас. Якщо ви вирішили надіти на шию нитка перлів, золотий браслет краще також замінити на перли. До пластмасовим масивним сережках і кільцю в тон краще взагалі не надягати ніякої браслет, особливо на ту руку, на яку надіто кільце. Також не поєднуються золоті та срібні прикраси, і навіть найулюбленіший срібний браслет краще залишити вдома, якщо у вухах у вас золоті сережки. Браслети з яскравим притому поєднуйте з однотонними сережками, і тоді не створиться відчуття, що на вас надіто занадто багато.