Як вибрати котеджне селище в Підмосков'ї.

Напружений ритм життя в мегаполісі та супутні йому чинники самим негативним чином впливають на психічне і фізичне здоров'я городян. Це змушує корінних жителів Москви і тих, хто приїхав недавно, замислюватися про придбання житла в зоні котеджної забудови Підмосков'я. Такий варіант дозволяє поєднати всі плюси життя в великому місті з перевагами сільського існування.
Інструкція
1
Якщо таке бажання - переїхати у власний будинок, розташований за межами МКАД, відвідало і вас, почитайте оголошення в ЗМІ, ознайомтеся з пропозиціями, які є в інтернеті. Свій вибір вам необхідно зробити з урахуванням не тільки вартості ділянок на тому чи іншому напрямку від Москви, а й деяких інших факторів.
2
Оскільки ви та члени вашої родини будуть продовжувати працювати і вчитися в Москві, проаналізуйте, з якого регіону вам всім буде зручніше добиратися до столиці. Адже навіть якщо ви придбаєте більш дешеве житло, але добиратися від нього щодня на роботу доведеться через все місто, плюси такого придбання швидко стануть мінусом через пробки і незручного трафіку. Тому вибір району і напрямки, в якому ви плануєте проживати, в найбільшій мірі визначається зручностями повідомлення з місцем роботи.
3
Подальші пошуки ведіть з урахуванням того, що за інших рівних умов, чим ближче буде розташований котеджне селище до меж міста, тим дорожче там буде земля та будівлі. Котеджні селища економ-класу практично не будують в безпосередній близькості від Москви - земля тут надто дорога, тому й клас житла також розрахований на «віпів». В тому випадку, коли ви не готові викласти за ділянку з будинком понад 10 мільйонів рублів, шукайте житло розташоване не ближче, ніж за 30-40 км від міської межі.
4
Вибираючи місце для постійного проживання, порівняйте, наскільки розвинена інфраструктура і забезпечена безпека в тому чи іншому селищі. Бути може, є сенс трохи переплатити за свою зручність і спокій. У багатьох селищах будуються власні магазини, поліклініки, дитячі сади, що дозволить непрацюючим членам сім'ї не залишати без особливої необхідності територію комфортного проживання.
5
При виборі котеджного селища обов'язково поїдьте на місце, поговоріть з тими його жителями, хто вже заселився. Вони можуть дати оцінку якості забудови і тому, наскільки обіцянки забудовника відповідають дійсності. Огляньте будинок, оцініть, наскільки зручно в ньому буде жити вашій родині. І обов'язково перегляньте картою - чи немає поблизу великих промислових об'єктів, підприємств зі шкідливим виробництвом, звалищ.