Як приготувати солодке пісочне тісто. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Пісочне тісто служить основою для багатьох страв не тільки російської, а й зарубіжної кухні. Його використовують у солодкій випічці і різних нетрадиційних рецептах. Воно не складно в приготуванні і добре зберігається до декількох діб в холодильнику.
Вам знадобиться
    • 250 г борошна;
    • 100 г вершкового масла;
    • 3 ст.л. цукрової пудри;
    • 2-3 с.л. крижаної води;
    • щіпка солі.
Інструкція
1
Просійте борошно через сито в миску. Додайте сіль і цукрову пудру. Ретельно перемішайте.
2
Наріжте кубиками вершкове масло і викладіть в борошно. Перемішайте до тих пір, поки масло не виявиться повністю обваляти в борошні. Акуратно втирайте масло в борошно кінчиками пальців до утворення жирної крихти. За зовнішнім виглядом суміш повинна нагадувати крихти хліба.
3
Додайте воду, акуратно розбризкавши її по тесту. Акуратно ножем «збирайте» тісто. Потім відкладіть ніж і акуратно замішуйте пісочне тісто пальцями. Воно повинно стати однорідним і легко відділятися від стінок миски. При необхідності додайте ще трохи води.
4
Після того як ви замісили тісто, покладіть його в поліетиленовий пакет і приберіть в холодильник на 25-30 хвилин. Це необхідно для того, щоб глюкоген, який міститься в борошні, вступив в реакцію з водою. Завдяки цьому тісто буде добре розкочуватися і на його поверхні не буде з'являтися тріщин.
5
Отримане пісочне тісто можна розгортати на будь-якій плоскій поверхні, попередньо посипавши її борошном.
Зверніть увагу
Масло має бути добре охолодженим. Важливо не використовувати тепле або заморожене масло. У першому випадку, воно швидко зволожить борошно. У другому - потрібно багато зусиль, щоб втерти його в борошно, через що воно розтане від тепла рук і зробить тісто влажним.Воду треба додавати з великою обережністю, потроху. Чи не вливайте її цівкою, а акуратно розпилювати по поверхні теста.Воду необхідно використовувати крижану!
Корисна порада
Обов'язково просівають борошно. У процесі цього вона збагатиться киснем і випічка вийде більш пишною і легкой.Втірая масло в борошно, пальцями піднімайте суміш над мискою і кришите її вниз. Таким чином тісто буде насичуватися киснем і випічка вийде ніжною і вкусной.Для приготування крихти з борошна та олії можна використовувати кухонний комбайн. Для цього протягом 1-2 хвилин змішуйте борошно та олію на малій швидкості. Будьте обережні, не перемісити тісто.