Як відзначити 1 рік народження. Як відзначити день народження хлопчикові 1 рік.

Навіть не віриться, що всього рік тому маленький чоловічок вперше побачив цей світ. І як же багато пройдено за цей час - з безпорадного грудочки малюк перетворився в смішного карапуза, хай поки і невпевнено стоїть на ніжках, але вже намагається відстоювати свою думку. І дуже хочеться, щоб святкування першого ювілею в житті крихти пройшло цікаво і весело як для винуватця торжества, так і для гостей.
Інструкція
1
В першу чергу, треба визначитися з кількістю запрошених. Звичайно ж, малюка захочуть привітати найближчі родичі, друзі сім'ї і його хресні батьки. Якщо є бажання покликати приятелів крихти, то треба пам'ятати про те, що їх не повинно бути занадто багато. На думку психологів, кількість малюків на дитячому святі визначається за формулою "вік дитини плюс один", тому двох карапузів з мамами буде цілком достатньо.
2
Необхідно ретельно обміркувати, де саме проводити свято - вдома чи в дитячому кафе. З одного боку, будинки маляті буде звичніше, а з іншого, свято в кафе стане святом і для мами, дозволивши їй зосередити свою увагу на загальній підготовці до торжества, а не на приготуванні страв для святкового столу. Крім цього, варіант кафе ідеальний для тих, у кого просто немає можливості розмістити всіх гостей з-за обмежених житлових умов.
3
Час проведення свята - це окрема тема для размишленія.Необходімо, щоб дитина перебувала в гарному настрої, а значить, був виспався і ситий, тому треба підлаштовуватися під режим дня малюка. Як правило, однорічні діти сплять 2 рази на день, тому урочистості не бажано затягувати надовго. Хоча при святкуванні будинку можна вкласти дитину в сусідній кімнаті і продовжити веселощі. Головне, це не «перетримати» малюка, щоб свято не закінчилося істерикою через втому і надлишку вражень.
4
Обов'язково потрібно продумати святкове меню.Несмотря на те, що в основному однорічні карапузи ще харчуються окремо від дорослих, дуже важливо, щоб на столі було хоча б кілька дієтичних страв, які можна дати спробувати і крихітці. А до вибору торта треба підійти особливо вдумливо, адже малюкові обов'язково захочеться не тільки задути свічку, але і відкусити хоча б один шматочок.
5
Говорячи про святкування першого Дня Народження, мушу згадати про цікаву традиції. Так, дитину саджають на шкуру (шубу, дублянку) і розкладають перед ним предмети, які можуть символізувати майбутнє. Які предмети використовувати, залежить від винахідливості батьків, але найчастіше це книга, ключі, гроші, клубок вовни, шоколадка, часник, пензлик і кільце. Ключі і гроші символізують забезпечене життя, клубок вовни - довголіття, шоколадка - солодке життя, часник - богатирське здоров'я, пензлик - артистизм і здібності до мистецтва, а кільце - щасливе життя в шлюбі. Крім перерахованих предметів можна додати свої, найголовніше, щоб вони все несли суто позитивне забарвлення. Вважається, що те, до чого дитина потягнувся і схопив в першу чергу, найбільш точно трактує його майбутнє.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2yT0BPwpAHk
Весілля - головна подія в житті кожної людини, але і перший ювілей спільного життя подія чимало важливе. Відзначити його потрібно належним чином, щоб приємні спогади залишилися на довгі роки не тільки від самого дня річниці, але і від першого спільного року життя. Річницю весілля в один рік - прийнято називати ситцевої весіллям. За старим російським традиціям дружина вбиралася в ситцеве плаття і подружжя дарували один одному по ситцевих хустці. Зараз звичайно такі традиції пішли далеко в століття, але на зміну їм можна придумати свої нові і зробити це подія по- справжньому пам'ятним.
Інструкція
1
Придумайте незвичайний подарунок для вашого коханого або коханої. Це не обов'язково має бути, щось матеріальне. Думаю в таке свято краще подарувати подарунок зі змістом, який символізуватиме вашу любов і відданість.
2
На вечір заплануйте спільний захід, можна відправитися в театр, сходити в кіно. Постарайтеся вибрати який-небудь романтичний спектакль або фільм для перегляду.
3
Після приємного перегляду сходіть повечеряти в який-небудь ресторан. Якщо у вас є спільно улюблене містечко, краще відвідайте його. Це навіє вам приємні спогади давно минулих днів.
4
Якщо у вас фінансове становище справ не дозволяє повечеряти в ресторані. Можна влаштувати романтичну вечерю вдома при свічках. Приготуйте ваші улюблені страви, що стали вже сімейними, і повечеряйте в тісному сімейному колі.
5
Ще один хороший спосіб відзначити річницю весілля - полетіти у весільну подорож. Це дозволить вам відпочити від усієї повсякденної суєти, дасть можливість побути наодинці один з одним. Місце потрібно вибрати виходячи з переваг обох, так щоб обидва з подружжя отримали максимум позитивних емоцій.
Корисна порада
Намагайтеся створити в своїй родині теплу, дружню атмосферу. Сімейний будинок повинен для кожного її члена стати притулком від усіх проблем і негараздів.