Як оформити весільний банкет. прикраса весільного банкету просто.

Оформлення весільного банкету має бути ретельно продуманим. Молодята можуть як найняти професійних декораторів, які візьмуть всі турботи з облаштування святкового залу на себе, так і постаратися зробити все самостійно.
Інструкція
1
У першу чергу визначте найбільш підходящу колірну гамму. Саме від вашого вибору залежатиме відтінок скатертини, серветок, столових приладів, декоративних елементів і ін., Оскільки всі деталі повинні гармонійно поєднуватися один з одним. Зазвичай для весілля вибирають світлі відтінки - білий, бежевий, сріблястий, золотистий, ніжно-рожевий, блакитний, персиковий та ін.
2
Не бійтеся експериментувати. Те, що є кращий набір кольорів, аж ніяк не означає, що ви повинні зупинитися на стандартних варіантах. Навпаки, можна, наприклад, побудувати оформлення на контрасті червоного і білого. Головне - знати міру і підбирати відтінки, які дійсно добре поєднуються один з одним.
3
Прикрасьте весільні столи для бенкету живими квітами. У цьому випадку варто пам'ятати про ряд правил. Не варто робити всі композиції строго симетричними, інакше банкет здасться занадто офіційним. Ні в якому разі не купуйте квіти з сильним запахом, інакше під час їжі у гостей може розболітися голова, а якщо серед запрошених є алергіки, то свято може бути навіть зіпсований.
4
Вибирайте рослини правильно: всі композиції повинні без праці витримати торжество, адже якщо квіти почнуть в'янути вже через годину після початку бенкету, і у молодят, і у гостей можуть залишитися не найкращі спогади про оформлення залу. І, нарешті, квіти не повинні заважати є, а також бачити інших людей за столом, тому високі пишні букети на стільницях будуть недоречні.
5
Постарайтеся по можливості зробити банкет романтичним. Один з варіантів - прикраса столу сердечками або плаваючими свічками. У другому випадку ви повинні бути впевнені, що ніхто з гостей не вип'є зайвого і не влаштує пожежа.
6
Щоб гостям не довелося самим шукати найбільш підходящі місця, заздалегідь складіть план розсадження людей, приготуйте красиві іменні картки і покладіть їх на тарілки або біля столових приладів. Такі картки теж можуть служити прикрасою весільного столу, тому їх оформлення варто приділити особливу увагу.