Як зробити опен ейр самому.

Опен ейр (open air) - це розважальний захід, який проводиться на відкритому повітрі. Найчастіше під такою назвою проходять літні фестивалі, вуличні концерти і дискотеки, а також приватні вечірки.
Інструкція
1
Зберіть команду організаторів і розподіліть обов'язки: хто відповідає за технічне оснащення опен ейру, хто займається пошуком спонсорів, хто регулює поставки харчування і обговорює райдер музикантів або vip-гостей. Врахуйте, що організувати масштабний захід поодинці практично неможливо, і навіть «закритий» опен ейр на кілька десятків осіб потребують чимало коштів і вільного часу, вкладених в його підготовку.
2
Виберіть площадку, на якій проходитиме ваш опен йер. Майте на увазі, що в межах міста доведеться завершити захід о 23 годині або продовжувати його вже без музики. Тому пошукайте віддалену від міста поляну, бажано біля водойми, і передбачте паркувальні місця для машин, мотоциклів або велосипедів ваших гостей.
3
Пройдіть всі етапи узгодження опен ейру зі структурами влади. А саме: отримаєте дозвіл на проведення культурно-масового заходу в міській адміністрації, поліції, пожежної служби та санепідемстанції. Якщо муніципалітет не виділить вам штатних поліцейських для забезпечення порядку на території опен ейру, найміть охоронців із приватних служб.
4
Придбайте або візьміть в оренду обладнання, необхідне для проведення опен ейру. Як правило, це вмонтовується сцена, звукопідсилювальні комплекси, освітлення, тенти на випадок дощу, біотуалети. Як варіант - пошукайте площадку з готовою сценою і обладнанням, це може бути заміська база відпочинку або колишній піонерський табір.
5
Укладіть договір з піар-агентством або займіться рекламою майбутнього опен ейру самостійно. Використовуйте соціальні мережі, роздавайте листівки на вулицях, по можливості розмістіть рекламні блоки в профільних виданнях. Для залучення уваги до заходу оголосите акцію: вхід дешевше по флаєру, для дівчат або тих, хто буде в оригінальних костюмах.